В Україні йде компанія по дискредитації закарпатських угорців та створення образу зовнішнього ворога

березня 24 / 2019
В Україні йде компанія по дискредитації закарпатських угорців та створення образу зовнішнього ворога

«Політичний символ встановили перед огорожею, яким визначається територія генконсульства, іншими словами, не на дипломатичній території Угорщини, а на українській території. До того ж, журналістам вдалося з'ясувати, що при встановленні монумента Будапешт не провела консультації ні з міською владою Ужгорода, ні з відповідними службами. Угорські представники, тим часом, скористалися зручним цього моментом ослаблення української влади в часі боротьби за пост президента України. На заході не було міської влади Ужгорода» - йдеться в повідомленні.

Наразі в Україні йде компанія по дискредитації закарпатських угорців та створення образу ворога. Провладні журналісти шукають будь яку причину, щоб показати, що для українців на Заході, ще одна загроза.

В управлінні державою одним із часто використовуваних інструментів є створення образу «зовнішнього ворога». При цьому не важливо, реальний він чи вигаданий. Сам факт існування «зовнішнього ворога» - відмінний важіль для тих, хто цей образ створив, можливо, для вирішення загальнодержавних, але як практика показує, частіше за своїх, вузьких групових інтересів.

В сучасності цей інструмент зазвичай використовується в корумпованих країнах з неефективними програмами розвитку та державними інститутами для залякування і отримання легітимності влади.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...