Керівника Свалявської «Справедливості» поліція закрила у відділку, щоб не допустити до Першої Леді України (відео)

березня 16 / 2019
Керівника Свалявської «Справедливості» поліція закрила у відділку, щоб не допустити до Першої Леді України (відео)

Вчора, 15 березня, Закарпаття з офіційним візитом відвідав Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, котра побувала і у Сваляві.

Місцевий громадський діяч та політик, кервник Свалявської районної організації партії «Справедливість» Михайло Чокнадій планував задати кілька питань Першій Леді та показати їй реалії життя містян.
Однак, місцева влада, разом з правоохоронцями затримали хлопця та на 5 годин закрили його у відділку без пояснення причин.
«На питання чи я затриманий, відповіли, що ні - просто з відділку не зможу вийти. Зробили спеціально, аби не мав можливості задати Першій Леді кілька актуальних питань. Можемо переконатися на чиїй стороні правоохоронні органи. І це сторона точно не патріотів, це сторона цієї влади, яка нас довела до краю», написав Михайло на своїй сторінці у Фейсбук.

Потім чоловік написав, що його врешті відпустили та закликав усіх незгідних із діями чинної влади провести мітинг під стінами Закарпатської ОДА. «Шановні Закарпатці, в неділю 24 березня на 13:00 біля ОДА відбудеться акція «Закарпаття проти Порошенко». Всі патріоти, які хочуть кращого майбутнього для себе та своїх дітей чекаємо вас на акцію», - йдеться у дописі на особистій сторінці у Фейсбуці.Категорія : Політика


Loading...
загрузка...