Порошенко на Закарпатті побував на Раді регіонального розвитку (ФОТО,ВІДЕО)

березня 15 / 2019
Порошенко на Закарпатті побував на Раді регіонального розвитку (ФОТО,ВІДЕО)


Нині на Закарпатті з робочим візитом президент України Петро Порошенко завітав на Раду регіонального розвитку. Він вже анонсував чималий обсяг робіт на поточний рік. Це, зокрема, ремонти доріг, відкриття нових КПП та продовження реформ. Де чекати змін та як скоро – далі у сюжеті.

Україна повинна мати сильне військо, маючи такого сусіда, як Росія. Вступне слово Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку розпочав із теми армії. Тільки армія є запорукою безпеки кожного громадянина та всієї держави. За словами президента, військо, яке було розкрадене та знищене, довелося знову створювати вже у роки агресії Росії.

Президент наголосив і на необхідності вступу до НАТО та продовження реформ: освіти, медицини та особливо децентралізації. Зокрема, Петро Порошенко запевнив, що на Закарпатті цього року планується виділити рекордні 870 млн. грн.на ремонт доріг державного та місцевого значення. Йдеться й про проект будівництва Берегівської об’їзної дороги, яка з’єднає угорський автобан з трасою «Київ-Чоп». Роботи мають стартувати, щойно дозволить погода. Після цього планується відкриття нового КПП.

Порошенко на Закарпатті побував на Раді регіонального розвитку (ФОТО,ВІДЕО)


А от щоб розвивати гірські території, 4 адміністрації підписали угоду, в тому числі й Закарпаття. Для цього вже надійшло 72 млн. грн. від ЄС. Не залишиться без уваги і туризм Закарпаття.

А щоб запобігти паводкам, які досить часто трапляються на Закарпатті, з місцевих бюджетів та ДФРР планують виділити фінансування на берегоукріплення.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...