Йосип Борто вручив найвищу нагороду краю закарпатцю

лютого 11 / 2019
Йосип Борто вручив найвищу нагороду краю закарпатцю

У понеділок, 11 лютого, перший заступник голови облради Йосип Борто в урочистій обстановці вручив найвищу нагороду Закарпаття заступнику начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області Юрію Неймету.
Спільною відзнакою обласної ради та облдержадміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагороджено Юрія Юрійовича за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди 60-річчя від дня народження. Відповідне розпорядження підписали керівники краю – Михало Рівіс та Геннадій Москаль.
Юрій Неймет в обласному фонді соцстраху працює з першого дня створення установи, зазначив начальник управління Ігор Сегляник, характеризуючи свого колегу як фахового, досвідченого та принципового керівника, сумлінного та відповідального у колективі.
Йосип Борто, вручаючи високу відзнаку, підкреслив:
- Ми депутати обласної ради, як і депутати будь-якого рівня, повинні захищати інтереси виборців, які нас на це делегували. Дбаючи про добробут громадян, не завжди є можливість дати людям те, чого вони найбільше потребують. Відрадно, що є установи, які допомагають подолати певні життєві проблеми. Це надзвичайно відповідальна робота, що потребує певних моральних якостей від людини, яка нею займається. Саме таким – відповідальним, чуйним та високопрофесійним є нинішній ювіляр – Юрій Неймет, який на рівні області отримує заслужену нагороду за поданням керівника та усього трудового колективу.
Після офіціозу колеги по роботі щиро пораділи за оцінену копітку роботу у фонді Юрія Юрійовича та одержану на високому рівні, побажали ювіляру здоров’я, подальших успіхів та благополуччя, зробивши спільне фото на добру згадку.

Йосип Борто вручив найвищу нагороду краю закарпатцю


Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...