Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори.

лютого 11 / 2019
Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори.

Нові теми, актуальні жарти і кумедні курйозні номери вже повеселили багатьох українців у рамках масштабного туру студії «Квартал 95».
У суботу, 9 лютого, артисти на чолі з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським завітали до Ужгорода. У Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі кварталівці дали два концерти. Один із них був соціальним, його гостями цього вечора стали учасники АТО та війни в Афганістані, вихованці дитбудинків, люди з особливими потребами, чорнобильці, студенти...

Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори.


«Ми запрошуємо тих, кому мала б допомагати влада, але майже цього не робить. Такі концерти ми проводимо регулярно впродовж останніх 5-7 років, однак ніколи про них не розповідали, бо нас ніхто про це не питав», – коротко резюмував один із лідерів студії «Квартал 95».
Про ажіотаж, який панував перед виступом популярних гумористів, можуть свідчити довжелезні черги до Закарпатського облмуздрамтеатру. Гостей було стільки, що декому навіть довелося стояти в проходах, але це в жодному разі не зіпсувало їм свята.
Протягом двох годин улюблені артисти дарували публіці позитивні емоції, жартували на злободенні теми та мотивували цікавими сценками i композиціями. Варто зауважити: на початку концерту Володимир Зеленський заявив, що захід жодним чином не є передвиборчою агітацією.
«Я не хочу й не буду агітувати. Я розумію політику по-іншому. Політика – це власний вибір кожної людини. Я хочу, аби українці під час голосування керувалися своїми відчуттями й розумом. Не слухайте ТБ та інтернет, дослухайтеся тільки до себе. Важливо прийти і проголосувати, адже погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори», – пояснив Володимир Зеленський.Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори.
Зауважимо, всеукраїнський тур, у рамках якого «Квартал 95» відвідав Ужгород, стартував ще в грудні минулого року, коли про президентські амбіції Зеленського ще й мови не було. Тоді «кварталівці» провели 22 концерти, зокрема у Дніпрі, Полтаві, Херсоні, Миколаєві та Києві. Нині триває друга частина гастролей із соціальними концертами: у Житомирі, Львові та в Ужгороді «Квартал 95» вже побував, далі — Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Вінниця. Третя частина туру стартує в березні.
Як це традиційно буває на концертах «Кварталу 95», під час усіх номерів зала вибухала гучним сміхом і аплодисментами, а фінальну пісню глядачі, віддаючи шану улюбленому колективу, взагалі слухали стоячи.
Нагадаємо, у січні поточного року актор очолив рейтинги президентських перегонів, випередивши своїх переслідувачів Юлію Тимошенко й Петра Порошенка. Феномен того, що «професійні» політики почали програвати акторові, політологи якраз і пояснюють відсутністю агітації з боку останнього. Зеленський намагається зблизитися з українцями через розуміння їхніх найболючіших проблем та спільну роботу. Так кандидат у президенти набирає власну команду в інтернеті й пише передвиборну програму разом зі співгромадянами в соціальних мережах. До її обговорення наразі долучилося вже півмільйона українців.

Чи вдасться комікові втримати свої політичні позиції – зрозуміємо вже у березні.

Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори.


Категорія : Політика


Loading...
загрузка...