Соцзахист та призовна кампанія стали темами засідання колегії Мукачівської РДА

січня 31 / 2019
Соцзахист та призовна кампанія стали темами засідання колегії Мукачівської РДА


У Мукачівській РДА під час засідання колегії підсумували роботу місцевих органів влади, призовних комісій та військкоматів з проведення призову на строкову військову службу минулого року. Крім того, обговорили й роботу органів соціального захисту населення, а саме: кількість оформлених житлових субсидій за минулий рік та зміни в отриманні соціальної допомоги.

У великій залі Мукачівської РДА відбулося засідання колегії за участі представників РДА, районної ради, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств. Заслухали два питання порядку денного. Серед них – підбиття підсумків роботи органів соціального захисту. Як стало відомо з доповіді, серед пріоритетних завдань, над якими органи соціального захисту плідно працювали у 2018 році, було надання адресних субсидій мешканцям області, які неспроможні в повній мірі самостійно фінансувати свої побутові потреби. Розповіли й про нові правила нарахування та оформлення субсидії.

Перед присутніми з доповіддю виступив й військовий комісар Мукачівського об’єднаного військового комісаріату Ігор Гусєв, який розповів про підсумки призову на строкову військову службу минулого року, а також про роботу військкомату. Аналізуючи попередню призовну кампанію, військовий комісар підкреслив, що військовий комісаріат Мукачівського ОВК зайняв перше місце серед військкоматів області. Минулого року призвали 105 юнаків, що складає 134 відсотки від виконання плану.

Категорія : Політика


Залишити Коментар