На Тячівщині та Рахівщині не вистачає коштів ДФРР. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до віце-прем’єра Геннадія Зубка

січня 25 / 2019
На Тячівщині та Рахівщині не вистачає коштів ДФРР. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до віце-прем’єра Геннадія Зубка

Сільські голови Тячівського та Рахівського районів звернулися до народного депутата України Василя Петьовки з проханням вирішити питання фінансування будівництва, ремонту та реконструкції важливих об’єктів комунальної власності з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).
У 2016 році розпочалося будівництво дитячого садка на 100 місць в селі Нижня Апша, Тячівського району. Майже половина будівництва, згідно кошторису, має бути профінансована коштом державного фонду регіонального розвитку. У 2018 році за співфінансування ДФРР розпочали роботи з берегоукріплення берега р. Тересва на ділянках №1 та № 2 в селі Красна Тячівського району та добудову лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., – наразі ці всі об’єкти не завершені. У Рахівському районі у 2018 р. розпочали реконструкцію спортивного залу Діловецької ЗОШ, а завершення робіт планують у 2020 році. Тут так само є потреба у коштах ДФРР, адже з місцевого бюджету роботи профінансовані в повному обсязі. Необхідне фінансування з Держфонду регіонального розвитку і для робіт з реконструкції водозахисних споруд та регулювання русла р. Шопурка у селищі Великий Бичків та для завершення поточного середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення Луг - Косівська Поляна.
Загальна потреба в коштах Державного фонду регіонального розвитку у 2019 бюджетному році для Тячівського району становить 20 млн. 111 тис. грн. , для Рахівського – 7 млн . 923тис. гривень.
Народний депутат України Василь Петьовка із відповідним запитом вже звернувся до віце-прем’єра з питань регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Йдеться про необхідність виділення коштів з ДФРР для завершення вказаних об’єктів у Тячівському та Рахівському районі. У разі відсутності фінансування роботи з побудови дитсадка, спортзалу, берегоукріплень, ремонту дороги - будуть зупинені, а це в подальшому призведе до їх руйнування. Попри те, що станом на кінець 2018-го року вдалося виконати більшу частину від запланованого, роботи на переважній частині об’єктів не були завершені. Наразі коштом місцевих громад профінансувати завершення вказаних робіт можливості нема, тому вкрай важливо продовжити фінансування зазначених робіт з Державного фонду регіонального розвитку - наголошує у депутатському запиті до віце-прем’єра народний депутат Василь Петьовка.
Категорія : Політика


Залишити Коментар