Ужгородська міськрада затвердила бюджет на наступний рік (ВІДЕО)

грудня 13 / 2018
Ужгородська міськрада затвердила бюджет на наступний рік (ВІДЕО)


В Ужгороді нині депутати міської ради приймали бюджет міста на наступний рік. На засіданні також депутати розглядали питання реорганізації міських медичних закладів. Самі медики прийшли та блокували трибуну з вимогою перевезти їх установи у некомерційне комунальне підприємство.

Медики Ужгородської дитячої клініки та пологового будинку просять міську владу прийняти рішення про реорганізацію закладів. Головний лікар Ужгородської міської клінічної лікарні Віра Качанова пояснює: медичні заклади були під загрозою ліквідації. Реорганізація означає перетворення медустанов у некомерційне комунальне підприємство. Громадяни і далі зможуть отримувати послуги медиків та підписувати з ними угоди.

Процес реорганізації почнуть найближчим часом. Триватиме він близько 2-х місяців. Нікого із працівників звільняти не будуть.

Також на сесії активісти просили правоохоронців звернути увагу на наркообіг в обласному центрі.
Міські депутати встигли також прийняти бюджет на наступний рік. Як відомо, в міській казні очікується майже 1,5 млрд. гривень. Кошти влада міста планує направити на освітню та медичну галузі, соцзахист населення та благоустрій міста.

На сесії затвердили і Програму про компенсацію пільгового перевезення на 32 млн. грн. в наступному році.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...