«Рада невідкладно прийняла убивчий для людей БЮДЖЕТ-2019 на догоду МВФ», – зауважив Рабінович

листопада 28 / 2018
«Рада невідкладно прийняла убивчий для людей БЮДЖЕТ-2019 на догоду МВФ», – зауважив Рабінович
Верховна Рада України сьогодні вранці прийняла Державний бюджет на 2019 рік, який є вбивчим для людей і виписаний винятково щоб догодити Міжнародному валютному фонду. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.
[flash=425,264][/flash]
За словами політика, депутати поспішали із якнайшвидшим прийняттям бюджету, щоб догодити МВФ і отримати черговий транш від міжнародної фінансової організації.
«Їм потрібно було прийняти Держбюджет на 2019 рік, як можна швидше, інакше Міжнародний валютний фонд відмовив би в черговому транші. А це 3,9 млрд доларів. Дуже хороший шматок, який ще можна встигнути розпиляти до виборів. А віддавати гроші доведеться нашим дітям і онукам! »- заявив політик.
За його словами, нинішнє прийняття бюджету стало черговим доказом того, що чинна українська влада працює не на благо народу, а на догоду закордонним кураторам. При цьому влада не рахується з проблемами ні пенсіонерів, які насилу виживають на мізерні пенсії, ні молоді, яка не бачить тут перспектив і масово виїжджає за кордон у пошуках кращого життя.
«Для цієї влади головне – встигнути дограбувати Україну! Ось цифри, переконливо доводять, що Бюджетом-2019 влада збирається добити українців і остаточно розорити країну. У Бюджеті-2019 заплановано зростання прожиткового мінімуму на цілих 9,4%. У реальних грошах це виглядає смішно. У липні 2019 року його розмір підвищиться з 1777 до 1936 гривень. Тобто на цілих 159 гривень. А в грудні наступного року його піднімуть на 91 грн – до 2027 гривень! Прожити на ці гроші в Україні вже зараз неможливо! »- висловив обурення парламентарій.
Він підкреслив, що мінімальна зарплата при цьому виросте всього на 38 гривень в місяць. Ще гірша ситуація з пенсіями – через затримку індексації люди три місяці не отримуватимуть перераховані пенсії, але і після перерахунку, за словами народного депутата, вони залишаться мізерними.
«А тепер найцікавіше. Навіть ці принизливі і знущальні підвищення насправді – фікція, оскільки вони не враховують інфляції. У Бюджеті-2019 вона передбачена в рамках 7,4%. Це дуже оптимістичний прогноз, і будь-який розсудливий економіст просто посміється над цією цифрою. Якщо ми проаналізуємо поточну економічну ситуацію, то зрозуміємо, що в кращому випадку інфляція за 2019 рік досягне 10%. Тобто все «підвищення», на яких так піаряться урядовці і депутати, – просто нахабна брехня! Скажіть, невже ви дійсно знову будете за них голосувати ?! »- підсумував Вадим Рабінович.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...