Тільки один закарпатець потрапив в топ-100 багатших людей України

жовтня 25 / 2018
Тільки один закарпатець потрапив в топ-100 багатших людей України

Журнал «Новий Час» спільно з інвесткомпанією Dragon Capital представив щорічний рейтинг 100 найбагатших українців. Ця сотня багатіє в 12 разів швидше, ніж зростає ВВП країни. Причому темп приросту їх станів за останній рік лише збільшився.

В Україні існують дві реальності. В одній з них ВВП зростає черепашачими темпами, а за черговий транш МВФ, здатний утримати національну економіку від колапсу, йдуть складні переговори. В іншій реальності 100 найбагатших українців збільшили швидкість, з якою приростає їх сумарні статки, - з торішніх +33% до нинішніх 43%. Тепер сотня найбагатших співвітчизників сконцентрувала в своїх руках $ 37,5 млрд. Іншими словами, всього лише 100 українців здатні одним махом погасити половину всього держборгу країни.

Рінат Ахметов – беззмінний №1 рейтингу. Завдяки зростаючому попиту на метали його статки зросли відразу на 76%, на 5,3 млрд доларів.
На другому місці – Віктор Пінчук. Оцінка його стану хоча і не повернулася до показників докризового 2013 року, але виросла на 87%.
Топ-3 замикає Вадим Новинський – належить йому Смарт-Холдинг особливо цінний тим, що володіє 25% Метінвесту Ахметова.
На четвертому місці – Геннадій Боголюбов. Оцінка його стану виросла завдяки гарним показникам неформального феросплавного холдингу Привату.
Боголюбов з Коломойським, який посів п’яте місце, контролюють основні активи в цьому секторі економіки країни.
На шостому місці – Петро Порошенко. У цьому році його капітал зріс на 10% і склав 1,1 млрд доларів.

Закарпатець Нестор Шуфрич займає 52 сходинку рейтингу з 108 мільйонами доларів при тому він збіднів на цілих 31%.

Цікаво, що закарпатського «олігарха» Віктора Балоги в списках нема так, як все зароблене «чесним» шляхом він переписав на свою співмешканку Оксану.
Тільки один закарпатець потрапив в топ-100 багатших людей України

Тільки один закарпатець потрапив в топ-100 багатших людей України
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...