Закарпатський нардеп Віктор Балога ще є громадянином Австрії?

жовтня 20 / 2018
Закарпатський нардеп Віктор Балога ще є громадянином Австрії?

Те, що родина Балог частенько «ночує» в Австрії на Закарпатті знають але те,що її «голова» має громадянство Австрії крім українського знають не багато правда раніше про це заявляв пан Москаль але, як стверджує видання medium.com значна частина політичної еліти України має громадянство інших держав в доповненні до українського громадянства.

Їм потрібен другий паспорт, зокрема для ухилення від сплати податків, для переміщення активів з України і для безвізових поїздок.

Члени української еліти також скористаються іноземними паспортами для того, щоб забезпечити постійне місце проживання за межами України, або, по крайней мере, забезпечити свою сім'ю безпеку за кордоном.

Серед депутатів Верховної Ради велику кількість власник подвійних або множинних громадянств. Кількість подвійних громадян в українському парламенті устанавліается здебільшого експертів від 50 до 150 осіб.


Олександр Романович Онищенко - він був обраний в якості незалежного кандидата в 2014-му році. Його друге громадянство грецьке.

Вадим Владиславович Новінській - в 2013-му році він був обраний єдиним представником в Севастополі і був включений в список Опозиційного Блоку в 2014-му році. Він громадянин Росії, був натуралізований Віктором Януковичем в 2012-му році.

Вадим Зіновевіч Рабинович - отримав свій мандат в 2014-му році, в списку Опозиційного Блоку. Друге громадянство у нього ізраїльське.

Андрій Артеменко - в 2014-му році отримав свій мандат в рядах Радикальної Партії. У 2017-му році він президентським указом був позбавлений свого українського громадянства, стверджуючи, що він отримав канадське громадянство в 2005 році.

Віталій Хомутинник - представник Відродження, громадянин Мальти і Кіпру.

Віктор Балога - один з провідних олігархів Закарпатській області. Громадянин Австрії.

Андрій Тетерук - представник Народного Фронту. Громадянин Росії. Він отримав українське громадянство в 1999-му році.

Олександр Грановський - депутат Блоку Петро Порошенко, громадянин Румунії.

Олег Ляшко - Лідер Радикальної Партії, громадянин Австрії.

Арсеній Яценюк - Прем'єр-міністр України від 2014 до 2016, глава Народного Фронту. Наявна інформація предпологает що у нього є канадське громадянство.

Адміністрація Президента

Петро Олексійович Порошенко - президент України. Згідно з інформацією, він власник ізраїльських, іспанських і французьких паспортів.

ігор Райнін - глава Адміністрації Президента України. Він також громадянин Литви.

урядовці

Володимир Гройсман - Прем'єр-міністр Гройсман також має ізраїльське громадянство.

Арсен Борисович Аваков - міністр внутрішніх справ, за доступними інформацій він має італійський і панамський паспорт.

Уляна Супрун - Тимчасово виконує обов'язки міністра охорони здоров'я. Громадянка США, вона народилася в Детройті. Супрун і її чоловік отримали українське громадянство в 2015-му році.

олігархи

Ігор Коломойський - олігарх, колишній губернатор Дніпропетровської області, власник кіпрського і ізраїльського паспорта. Один з небагатьох, які визнали це. За повідомленнями преси, він ще може бути громадянином Швейцарії. (Він жив в Женеві протягом багатьох років].

Костянтин Григоришин - олігарх російського походження, прихильник Порошенка. У доповненні до своєї російської та кіпрській національності, він був натуралізований України в 2016 році.

Павло Якович Фукс - російський олігарх, прихильник Порошенка. У 2015-му році отримав українське громадянство.

Дмитро Фірташ - олігарх. Його діти (Анна, Дмитро) і його дружина (Лада) громадяни Російської Федерації.

інші

Труханов Геннадій Леонідович - мер Одеси, громадянин РФ. Про його російському паспорті було опубліковано в досьє Панамагейт в 2016 році.

Геннадій Адольфович Кернес - мер міста Харкова, ізраїльський громадянин.

Віталій Володимирович Кличко - мер Києва. Він громадянин Німеччини.

Валерія Гонтарєва - президент Національного Банку України в період між 2014 і 2017 роками. Громадянка Кіпру.

Валентин Наливайченко - начальник служби безпеки від 2006 до 2010 і з 2014 до 2015. Громадянин США.

Юлія Світлична - губернатор харківської області. Громадянка Литви.
Категорія : Політика


загрузка...