Хоч Полянська ОТГ ще досить молода, однак похизуватись вже є чим (ВІДЕО)

жовтня 17 / 2018
Хоч Полянська ОТГ ще досить молода, однак похизуватись вже є чим (ВІДЕО)


Що вже вдалось зробити, а ще лише в планах. В Полянську об’єднану громаду навчальний візит здійснили голови та представники селищних рад Ужгородського, Хустського, Берегівського , Іршавського та Воловецького районів.

На конференції був також присутній представник Агенства міжнародного розвитку США. Присутнім розповіли про пророблену за два роки роботу, зокрема, відремонтовані заклади соціальної сфери та відновлені автошляхи, також йшлося і про більш масштабні проекти.

Хоч Полянська ОТГ ще досить молода, однак похизуватись вже є чим. Відновлені дороги, відреконструйовані соціальні об’єкти, а ще тут мають амбітні плани на майбутнє. За два роки, відколи утворилась громада, надходження до бюджету збільшились, розраховують тут і на грантові кошти, завдяки яким планують реалізувати багато проектів.

Поляна відома своїми туристично-оздоровчими закладами та заводами з розливу мінеральних вод. І саме на туристично-рекреаційну галузь покладає громада великі надії і в майбутньому.Так вже є плани налагодити виробництво унікальних біодобавок та розгорнути одну з найбільших в Європі біологічних лабораторій в горах неподалік села Родникова Гута.

Цікавою родзинкою може стати музей скла, який планують відкрити також в Родниковій Гуті. До слова, саме тут колись працював великий склодувний завод.

Вже є проект і майбутнього Центру надання адміністративних послуг, який також планують відкрити в Полянській ОТГ.

Свої досягнення в Полянській ОТГ продемонстрували і наочно. Учасники конференції відвідали відновлені об’єкти та отримали досвід для розбудови у майбутньому власних громад.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...