Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін

жовтня 16 / 2018
Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час перемовин з угорським колегою Петером Сіярто наголосив, що розташування у Берегові 128 бригади Збройних сил України не може становити жодної загрози для будь-кого.

Про це український дипломат розповів журналістам у кулуарах міністерської зустрічі Східного партнерства в Люксембурзі.
«Є багато питань, по яких потрібно говорити далі. Наприклад, угорська сторона каже – а якщо 128 бригада буде розміщена в Берегові – чи це не є загроза? Ми щойно з Петером (Сіярто – ред.) розмовляли – ну яка це загроза? Насправді це лише буде створювати робочі місця. Це буде зроблено відкрито, транспарентно… Щоб усунути всі ці непорозуміння і всю міфологію, яка виникає навколо, і потрібна така дискусія», — наголосив Клімкін.

Він підкреслив, що в ході зустрічі з угорською стороною по деяких питаннях вдалося домовитися, по деяких потрібно розмовляти далі.

«Нам потрібно знайти шлях, яким чином нам порозумітися з Угорщиною. Ми дорослішаємо, і ми будемо дуже жорстко й послідовно відстоювати наші інтереси. Але при цьому ми будемо, звичайно, розмовляти з нашими угорськими партнерами. Оскільки Угорщина – це країна Європейського Союзу, країна НАТО, і нам потрібно знайти порозуміння, хоча воно і є дуже непростим», — наголосив міністр закордонних справ України.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...