Сайту «Миротворець» треба в списки ворогів України внести більше 100 тисяч закарпатців в тому числі дітей

жовтня 12 / 2018
Сайту «Миротворець» треба в списки ворогів України внести більше 100 тисяч закарпатців в тому числі дітей

Продовжує набирати обертів скандальна публікація списків закарпатців,які мають подвійне громадянство. Схоже що сайту «Миротворець» треба в списки ворогів України внести більше 100 тисяч закарпатців в тому числі дітей. За неофіційними даними саме така кількість жителів Закарпаття мають угорські паспорти.

Цікаво, що чомусь сайт обходить публікацію жителів України,які мають паспорти Росії,Польщі. Румунії та інших країн. Мовчить сайт і про депутатів Верховної ради України,які мають подвійне громадянство.
Категорія : Політика
Мадяриско
12 жовтня 2018 10:04

тому що румуни, поляки і інші не займаються всякими дурницями, такими як мадяри. На рахунок громадян росії, то там вони публікуються. А на рахунок мадярів дуже правильно, що публікують. Вони вмішуються в наші внутрішні справи, то нехай їх всіх знають. 


зюзя
12 жовтня 2018 11:57

запишіть у моротворець кота мого бо він мяукає =му ру...


Гуцул
12 жовтня 2018 12:23

Цитата:

Продовжує набирати обертів скандальна публікація списків закарпатців,які мають подвійне громадянство. Схоже що сайту «Миротворець» треба в списки ворогів України внести більше 100 тисяч закарпатців в тому числі дітей.

 

Пане Балох, а при чому тут Ваші діти до дітей закарпатців, не вони чиновники, а ви.

ПС Вже й читати розівчились ...


ХХХ
12 жовтня 2018 12:45

Ти мадяриско дурний не можеш зробити мадярский паспорт то закрий писок не мішай людям які лишають свої сім'ї і ідуть у світ заробити бо дома недають.Шо такиїсь тупий.


Ти пес маржовий а не мадяриско
12 жовтня 2018 15:03

Заткни свуй писок , долбодятле ! Люди йдуть из ним робити , а ни красти , та політиков ся занимати , таги твої петри мальдівські та юри сейшельські ....


Залишити Коментар