‘Екстремісти! Скандал з паспортами Угорщини отримав новий поворот

жовтня 12 / 2018
‘Екстремісти! Скандал з паспортами Угорщини отримав новий поворот
Міністерство закордонних справ Угорщини викликало "на килим" посла України в Будапешті Любов Непоп через опублікований сайтом "Миротворець" список із закарпатськими чиновниками з угорськими паспортами.

"Міністерство закордонних справ Угорщини викликало посла України в Будапешті після того, як "антиугорська політика України досягла нового рівня", – заявило видання Hungary Today, посилаючись на держсекретаря МЗС Угорщини Левенте Мадяра.Повідомляється, що виклик Непоп пов'язаний також із загальною ситуацією навколо угорців в Закарпатській області та із зареєстрованою петицією на сайті Верховної Ради, в якій закликають депортувати всіх громадян України, які також володіють угорськими паспортами.

У свою чергу Мадяр також назвав створений волонтерами центр "Миротворець" "екстремістським українським веб-сайтом".

Додамо, сайт "Миротворець" опублікував 8 жовтня список мешканців Закарпатської області, які отримали паспорти Угорщини, будучи державними службовцями і депутатами місцевих рад.

Список складається з понад 300 прізвищ.

"Вони присягнули на вірність Угорщині", – ідеться в повідомленні. Також зауважують, що список склали за два тижні роботи офісу "Миротворця" в Закарпатській області.

У кожної людини, яка потрапила до списку, є окрема сторінка в розділі "Чистилище" бази даних сайта.

Зазначимо, що зараз національною метою Угорщини залишається відродження Великої Угорщини часів Австро-Угорської імперії, впевнений Павло Гай-Нижник.

За його словами, Угорщина цілеспрямовано веде дипломатичні та культурно-освітні бої з усіма сусідами. Для неї це стратегічна мета на майбутнє. Етнічні представники угорської меншини в інших країнах розглядаються урядом як система впливу та покрокового панування іншими територіями.

Україна в цьому не є винятком, хоча не має потужної громади угорців на своїй території.


Контекст угорської політики на Закарпатті прозорий. Йдеться про покрокове завоювання прихильності жителів за рахунок соціально-економічних аспектів.

Також йдеться про політику м’якої сили, тобто культурну експансію зі створення власного анклаву на території іншої держави, нібито визнаючи її суверенітет.

– Це схоже на міну уповільненої дії: відторгається територія економічно, культурно, культурно-політично й освітньо.

Нове покоління виростає на українській території, повністю ізольоване від України. Воно не тільки не знає української мови, воно не усвідомлює себе українцем.
Категорія : Політика
Юка
13 жовтня 2018 22:35

Неправдиві відомості про списки. Є в тих списка принаймні одна людина ,яка взагалі немає ніякого відношення до дипутатів та держслужби. Взагалі людина багато років працює за кордоном, і давно безробітна на Україні. Яким дивом та людина потрапила в ті списки незрозуміло. Чому серед безліч чиновників нашого міста які мають паспорти немає в списках? Може виконують замовлення і має бути енна цифра, а хто ті люди нікого не цікавить ,чи то простий Іван, чи пан . Справа в тому, що виклали і домашні адреси, це вже зайве.


Залишити Коментар