Через Василя Брензовича Віктор Балога складе свій мандат?

жовтня 11 / 2018
Через Василя  Брензовича Віктор Балога складе свій мандат?

«Якщо влада чинить тиск на угорську меншину, то чому тоді представники угорських партій продовжують бути частиною цієї влади від Закарпаття до Києва? Логічно було би перед тим як жалітися в Європарламенті, вийти з політичного союзу з владою, скласти мандат і тоді аргументувати хто, де і чим саме утискає права угорської меншини. Бо чим далі, тим важче зрозуміти чиї саме інтереси відстоює пан Брензович і його соратники – угорської меншини Закарпаття, чи угорських політиків з Будапешта?» - написали помічники закарпатського нардепа Віктора Балоги на його сторінці у Фейсбук.

Через Василя  Брензовича Віктор Балога складе свій мандат?


Схоже, що у закарпатського нардепа Віктора Балоги, «куряча пам'ять» і він забув, що саме за його лобіюванням Василь Брензович став депутатом по списку БПП.

Також забув Балога, що його «братко» та ручний губернатор саме через Василя Брензовича мав зустрічі з паном Орбаном і раніше все було добре, а зараз коли часи змінилися Балога, як з Ющенком та Януковичем тікає в «корчі» та робить такі заяви.

Через Василя  Брензовича Віктор Балога складе свій мандат?
Категорія : Політика
віта
12 жовтня 2018 14:45

Зліва в ряду стоїть чмошник Губаль.Ба куди пропав бідолага з політичного обрію Закарпаття.Мабуть у Синякові собак кормить.


Балога образився на мадяр
12 жовтня 2018 15:14

Сьогодні зявилася інфа , що ображений на угорців Балога вирішив замінити символ замку Паланок орла- Турула на український герб . Нібито образився за згадування його імені в контексті українсько - угорського конфлікту . Де він пропонував в залишені тимчасово угорцями оселі вселяти біженців з Донбасу .Щоб таким чином зукраїнізувати землі де компактно проживають угорці .


Залишити Коментар