Бездіяльність керівництва Виноградівської РДА призводить до занепаду району

жовтня 10 / 2018
Бездіяльність керівництва Виноградівської РДА призводить до занепаду району

Політична ситуація, яка склалася у Виноградівському районі на жовтень місяць практично доводить, що місцева влада самоусунулася від свої функціональних обов’язків.
Але, насамперед , діючий голова РДА М.Русанюк знаходиться під слідством від серпня місяця, а повноваження голови РДА тимчасово виконує перший заступник Наталія Костелеба-Веремчук, яка в свою чергу і доводить район до абсолютного хаосу.
В.о. голови РДА Наталі Костелеба-Веремчук знаходиться на лікарняному так як і в.о. начальника управління освіти Терезія Тодавчич. Більше того в управлінні освіти станом на 10 жовтня 2018 року взагалі немає особи на кого покладені обов`язки керівника. Тобто можна спокійно констатувати ,що освіта залишилася обезголовлена. І жодних фінансових,кадрових, організаційних рішень прийматися не може. Це парадоксальне явище,- шоб така структура залишилася без керівника.

Бездіяльність керівництва Виноградівської РДА призводить до занепаду району


В свою чергу ряд ключових завдань має здійснювати в.о. голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба-Веремчук та в.о. начальника управління освіти Терезія Тодавчич
1. оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад (держ.службовців) в управлінні освіти - зокрема заступник начальника управління освіти.
2. Оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів шкіл на Виноградівщині.
3. Підготовка до опалювального сезону
4. Планування бюджету Виноградівського району
5. Ремонту доріг.
6. Відновлення на роботі директора Великокомятівської ЗОШ Надії Копчі , яка виграла судові інстанції про незаконне звільнення її з посади.
7. Проблематику з харчування діток пільгової категорії в школах району
В свою чергу жодну з функції в.о. голови РДА, як і в.о. начальника управління освіти не виконує і саботує дії ,що призводить до повного безладу в районі.Категорія : Політика


Loading...
загрузка...