Через корупційний скандал Виноградівська РДА усунулася від проблем з харчуванням дітей?

жовтня 08 / 2018
Через корупційний скандал Виноградівська РДА усунулася від проблем з харчуванням дітей?

З початку нового навчального року в деяких батьків знову виникають притензії що до харчування у Виноградівському Навчальньо - виховному закладі №6.
Ця проблема існує вже на протязі декількох років, та поки що нічого для її вирішення з боку дирекції та РДА не робиться.

Виною всьому є одноманітне і застаріле меню, яке рідко поповнюється чимось новим та смачним. Їжа не приваблює дітей і 30-50% страв залишаються недоторканними. Продукти харчування не завжди відповідають критеріям якості, їх доставка не є постійною, з гарантією на свіжість та натуральність. В меню повністю відсутнє м'ясо, що безумовно викреслює з меню багаті білками м'ясні страви. Молочні продукти викликають великі сумніви що до того, чи дійсно вони зроблені з молока , а не його замінника. Батьки хочуть мати контроль над постачанням продуктів харчування, перевіряти їх склад та якість.

Що до напоїв, то у виховному закладі майже завжди чай, і дуже рідко в раціоні з'являється компот і какао. На кухні немає стола для виліплювання мучних виробів, не вистачає морозильників і нової витяжки . Кухарям потрібно технічне знаряддя та якісну продукцію для роботи.

Батьки просять від дирекції та РДА зайнятися цією проблемою і вирішити її як найшвидше. В меню повинні з'явитися різноманітні напої, привабливі і корисні страви з вмістом м'яса, риби та овочів, які полюбляють діти. Батьки не планують зупинятися в разі ігнорування проблеми. Наступними кроками буде телефонування на гарячу лінію МОН та відеозвернення до Лілії Гриневич.

Нагадаємо, що наразі голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк, знаходиться під слідством, а його обов’язки виконує Наталія Костелеба-Веремчук.

Через корупційний скандал Виноградівська РДА усунулася від проблем з харчуванням дітей?
Категорія : Політика
депутат
8 жовтня 2018 15:14

Якщо корупційний скандал і порушена кримінальна справа ?то чому незнімають корупціонера голову і непризначать другого? якщо Москаль совісний і справедливий до вже давно мав внести подання назвільнення і призначення


Артем
8 жовтня 2018 17:49

Вину ще треба довести


укр
8 жовтня 2018 18:45

Якщо всі так будуть Артем як ти вину ще треба довести?.нет сятого із нього треба із робити? за то що брав откати від діток іневалідів і тд.... як так можна і совість мати так писати вот такі ублюдки і країну розвалили, шарять ублюдки щоб Москаль як (порядна людина) непішов у відставку за свої слова треба відповісти по Донецки це слова Москаля) но там записі храняться як говорив і за Москаля а Москаль робив із Луценком та шарять що святий голова)))


Залишити Коментар