Всіх закарпатців,які мають паспорти Угорщини пропонують депортувати та позбавити громадянства України

жовтня 05 / 2018
Всіх закарпатців,які мають паспорти Угорщини пропонують депортувати та позбавити громадянства України

На сайті Верховної ради України зареєстрована петиція,яку вже підписало 460 українців.

«У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти, причому все це дійство супроводжується шампанським з нагоди отримання угорського громадянства. Окрім цього громадяни України присягають на вірність Угорщині.
Вважаю, що такий вчинок громадян України є абсолютно неприйнятним та фактично ворожим по відношенню до держави, в якій вони проживають. Пропоную вжити заходів для позбавлення таких перевертнів українського громадянства з наступною депортацією до їхньої нової батьківщини – Угорщини» - йдеться в тексті петиції.

Всіх закарпатців,які мають паспорти Угорщини пропонують депортувати та позбавити громадянства України
Категорія : Політика
Ігор
5 жовтня 2018 21:43

 Я згоден. Сепари!


Міша
5 жовтня 2018 22:23

Сепар ти ! Люди роблять собі мадярьські паспорти щоб іти нормально робити у Європу і щоб можна собі машину купити і легально загнати в Україні щоб тут їздити!


Проходив повз
5 жовтня 2018 23:31

Міша, а ти не сепар... ти просто молодой, но уже продажний дебіл...


Невідомий
6 жовтня 2018 01:03

Було б дуже добре, якби у нашій верхівці знали Конституцію держави, якою вони керують! Адже там немає заборони подвійного громадянства! І якщо вже так сильно їм це заважає, то чому наші політики мають паспорти інших держав і при цьому займають державні посади? 

Тож для початку зай вивчають Конституцію, а потім реєструють петиції! А ще вивчать українську мову, вона ж державна! І після цього хай називають когось сепаратистами! 


Йоушка
6 жовтня 2018 09:27

Передвиборчий брєд для електоральних лохів, що не вартує і виїденого яйця.


Артур
6 жовтня 2018 10:12

Це не петиція. Це перекличка непуганих ідіотівЦе не петиція. Це перекличка непуганих ідіотів.


невідома
6 жовтня 2018 14:21

хай депутати Верховної ради та весь уряд здадуть паспорти інших держав і тоді вже можна говорити про незаконність отримання угорського паспорта, а поки державні наші діячі мають по декілька паспортів до тих пір і нема чого мусолити про угорський паспорт закарпатців. Люди не піддавайтеся провокаціям.


Сніжанна
6 жовтня 2018 14:32

Шановний Ігор я з вами не згодна.В Україні  за багато років нічого не змінилось.Панує бідність,безробіття.З цими політичними аферами ми відстали від Європи точно на 50років.Угорська влада підтримує і допомагає закарпатцям.Чому в Українській незалежній державі напіврозвалений садик відремонтовується за угорські кошти?Що зробила Україна за 28 років незалежності?Могли б почати з створення робочих  місцьюпідняття пенсій і зарплат,щоб ні румунська.ні угорська ні інша меншина не соромилась держави де живе.працює.виховує дітей.Якби тут можна було б жити те громадянство не було б потрібно нікому.Я особисто не бажаю жити так як наприклад живуть бідолахи в Полт.обл.ам тут повезло,бо маємо хоч якусь допомогу.Соромно тільки за те,що її маємо шукати інде.Бабка 80 років не винна в тому,що за життя була 3-4 національностей не виїжджаючи з власного села.ЇЇ

ніхто не питав.Вважаю ми не в такому становищі,щоб сваритись з сусідами.На відміну від політиків закарпатці чесно зароблені гроші тратять тут


Володимир
6 жовтня 2018 16:14

Найбільшe бісяться ті, хто проживає далeко від Закарпаття і нe має можливості отримати угорський паспорт. Жили б вони тут, так само би намагалися його собі зробити. “Чому цe йому можна а мeні ні? Всe, позбавити його украïнського громадянства! Він - зрадник Батьківщини!”laughing


laughing

Milan
6 жовтня 2018 16:37

Comu i nematy druhe hromadiastvo.jakso druha storona i xvorym liudiam daje zabezpeku.a ne jak na ukrajini to ralno znaju so napr.autystycnyx ditej majut za debiliv i skoly pozakryvaly a ja ce znaju ja cymy fasystycnymy proceduramy projsov.Hanba ukrajini.u mene mama ukrajinka liubliu ukrajinu no ne nacyzm a nenavist a zemliu liudej.hanba ukrajinskij birokracii.


мiсцевий
6 жовтня 2018 17:51

Тут бiда не в другому громадянствi, бiда у владi,  яка не способна i не хоче забезпечити гiдне життя українцям. Якщо в державi живеться добре нiхто закордон їздити не буде, нiкому десять паспортiв не треба буде. Якщо створити штучнi умови для перетворення розвинутої держави Україна в колонiю других держав, i на одному боцi створювати бiдноту, а на другому показувати як там добре живеться, то зрозумiло що кожний захоче бути там де є добре, i буде шукати всi дороги до того раю. Режим безвiз  сприяє цьому, вже нiкому працювати на українських пiдпримствах, всi закордоном. Щоб замаскувати свої промахи, шукають ворогiв в тих же українцях, щоб виникав конфлiкт мiж самими українцями, в мутнiй водi їм краще ловиться украдене у українцiв багатство, яке зразу переводиться закордон, де у них вже i родини та хатинки з паспортами. 

Лжепацрiоти їм награвають на руку красти ще бiльше, роблячи такi заяви, не говорячи при цьому що всi ВОРИ України якi розкрали Україну, мають давно по три громадянства, яке їм потрiбно щоб зберегти украдене, а не щоб врятувати свою родину вiд холоду та голоду.


Анатолій
6 жовтня 2018 19:25

А тих громадян України,які отримали друге громадянство в Польші,Румуніі,Чехіі..росіі..їх теж депортувати??


Міша
6 жовтня 2018 19:52

Та чому вони сепари? Олігархи і політики вивозять гроші за кордон, а заробітчани привозять.. Так їм легше на роботу хорошу попасти


ТОМАШ
6 жовтня 2018 21:25

Не маю нічого проти, якщо всіх тих хто у владі в Києві так само притягнуть до відповідальності і навіть вишлють з країни, цікаво, хто буде керувати країною? А шановні громадяни , яка Ваша думка.

 

 


Юрий Иванович
6 жовтня 2018 22:03

ви вже зробили дви области сепару.мало вам. нич вас неучит.а жиды жирувут.люде берут мадярськи паспорты не уд файнои жизни йдут гроши мозульом заробляти.а вас залупочосу жаба давит що кось годен май просто попасти у европу.як билий чоловик...............


віталій
7 жовтня 2018 10:41

  • мадяии подартли у вишково пожежну машину,- а українські митники її не пускають в україну. ВАМ ЩЕ ШОСЬ СКАЗАТИ? СКАЖУ))
  • МІСЯЦЬ ТОМУ ПРИЇЗЖАЛИ ДОХТОРИ З УГОРЩИНИ З НОВЕЙШИМ ОБЛАДНАННЯМ І ПРОВІРЯЛИ УКРАЇНСЬКИХ ДІТОЧОК ЧИ ВСЬО В НИХ ДОБРЕ,+ ДАВАЛИ ЛІКИ КОМУ ПОТРІБНО. 

ТАКИХ МОМЕНТІВ КУЧА І МЕНЕ БУДЕ ПАЛЕЦЬ БОЛІТИ ТО ПИСАТИ


Я
7 жовтня 2018 11:30

Інтересно наші керівники скільки паспортів мають


Гість
7 жовтня 2018 17:14

 

Цигани май дружний народ як українці.

 держитеся разом як пісок на вилах,за пару гривнів і мати рідну продасте,це є українська нація гнойити один одного від завісті та неповаги!

Україна закарпаттю воздух би перекрила,лишби войну начати щоб більше грошей зоробила,як з лнр та днр.

А верхівка втіче як янукович за бугор з баблом та паспортами,і будуть сміючися знас жити і поживати ізнас дурнів бабло дальше качати!


Сергій
8 жовтня 2018 08:03

Я радий що дістав угорське громадянство я живу в чехійі і зробив споєня родини жінці і дитини .ми тут працюємо легально і я вдячний мадярам я був би я в украйні я був би жебраком.

 


Іра
8 жовтня 2018 22:48

Верховна рада України- ідіть в сраку!!! В Україні війна,а вони тільки і думають шо ще в людей забрати,і як їм хуже зробити!!!


Іван
9 жовтня 2018 10:22

І нико небуде ревати за сив окрайинов.


Олександра
9 жовтня 2018 15:59

Знайшли проблему номер один у країні,де йде війна,гинуть молоді люди,йде тотальне подорожчання від предметів першої необхідності,до комунальних послуг,мовчу вже за ліки для стареньких.Це що,відволікання від своіх гріхів?Від своєї байдужості і знущання над людьми? Люди,будьте розумні,ви справді не розумієте,чи не хочете розуміти,що це йде свідоме замилювання очей,від проблем найбільш серйозних.((


Тетяна
10 жовтня 2018 21:26

Спочатку паспорти видають,роблять благі діла,користуючисьситуацією,що склалася в Украіні,показують яка украінська влада погана.а потім і референдум підготують і відтяпають Закарпаття,встромлять ще один ніж у спину,а місцеві за мад'ярські подачки і матір рідну продадуть.чує серце,що так і буде.і не треба себе виправдовувати тяжким життям,бо всі ви там дуже чітко розумієте для чого все це робиться,і хто цьому сприяє.


Віктор
11 жовтня 2018 09:58

   Авторів Петиції дусить ЖАБА !


Ярослав
7 листопада 2018 23:16

До Тетяна: Шановна, наведу Вам приклад на власній особистості. Маючи в руках угорський паспорт, я як свідомий громадянин своєї держави - України, добровольцем відправився в зону АТО. Де прослужив безвиіздно 15 довгих місяців, сподіваючись на зміни в нашій рідній неньці Україні. Не знаю чи є у Вас сім’я, діти, але маючи двох неповнолітніх дітей, з впевненістю можу Вас завірити, що від мого особистого патріотизму ситішими вони не стали. Не міг я прогодувати родину патріотизмом. Напевно навіть не варто Вас переконувати. Якби Ваш чоловік залишив Вас з довга дітьми і пішов за покликом патріотизму, а Ви збирали по сусідам продукти для харчування дітей то демагогії в Ваших словах поменшало би. І оцінивши недолугість нашої рідної неньки України я змушений був скористатись угорським паспортом щоб виїхати на заробітки за кордон. Оскільки на жаль з українським паспортом в Європі ми є третьосортними людьми, готовими працювати за продукти харчування. Сором Вам не відчувши на собі, ганьбити інших людей. Ганьба таким як Ви.


СЛАВА
7 листопада 2018 23:55

Таньо! Коли вже будеш мати розум! Українцям чи етнічним мадярам потрібен паспорт,щоб проникнути вглиб Європи. І ніхто не критикує українську  владу.і все стремит до рідного ворога. А, то, всьо політика.


222
8 листопада 2018 15:35

Тоті, ко замутив майдаун мавуть декілька іноземних паспортів (окрім мадярського).


Залишити Коментар