В Україні придумали,як ловити закарпатців з двома паспортами

вересня 26 / 2018
Влада України має можливість вираховувати власників подвійного громадянства у момент перетину ними кордону.


В Україні придумали,як ловити закарпатців з двома паспортамиПро це розповів аналітик “Українського інституту майбутнього” Ігар Тишкевич, коментуючи скандал із роздачею жителям Закарпаття паспортів Угорщини, передає 1News.

“Перевіряти дуже просто — виїзд за кордон по закордонному паспорту. В’їзд до Шенгенської зони — обов’язкова фізична відмітка в паспорті, ставиться штамп. Людина рано чи пізно повертається. Ми маємо позначку, що людина виїхала з території України, але не маємо в паспорті відмітки, що вона в’їхала в іншу державу”, — пояснив експерт.

“Відповідно, маємо два варіанти. Перший — досить великий штраф за незаконний перетин державного кордону України. Другий — чудово, дядько, показуй паспорт!” — пояснив він.
За словами Тишкевича, питання у сумі штрафів: “Якщо розмір штрафу доходить хоча б до 2 тис. грн, якщо людина подорожує часто, то навіть з точки зору контрабандиста це просто не окупається”.

При цьому експерт нагадав, що в українському законодавстві офіційно за подвійне громадянство немає ніякого покарання.

“Але якщо така людина займає будь-яку офіційну посаду… ми вже маємо конфлікт інтересів. Якій країні вона буде вірна? Можна зафіксувати в законі, що люди з подвійним громадянством не мають права розпоряджатися державними коштами, займати виборні посади”, — запропонував він.

Водночас, Тишкевич вважає, що покінчити із роздачею угорських паспортів закарпатцям Україна зможе лише тоді, коли стане розвиненішою країною, ніж Угорщина.

“Значна кількість людей отримала угорський паспорт з економічних міркувань. Наприклад, українці Польщі чомусь не дуже охоче отримують українські паспорти. Хоча й кажуть, що вони — етнічні українці, але все таки поляки за паспортом, бо Польща більш розвинена, там більше свобод”, — констатував експерт.
Категорія : Політика
Кому служиме
26 вересня 2018 12:54

Україна проти закарпатців. Провокаторський заголовок. Бля, афтар, жги исчо.


гость
26 вересня 2018 13:12

а хто мае прикордоний рух боване киевський.тоди печатки не ставлять.тоди як.


1500 EURO
26 вересня 2018 14:10

Подвійні паспорта мають не лише закарпатці...

Бовване калхозний, ГУГЛ ти в помощь - "Второе гражданстьво за деньги", або "Руминское гражданство".


Читатель
26 вересня 2018 14:49

ще на каждого датчик жучок прикр1пити  щобне звернув з маршруту ви що скучили за союзом


Я
26 вересня 2018 15:04

Гнида воняча. Най піде у верховну раду та там порядок наведе з паспортами. Чого туда не піде? Ссить ай? Бо там го нарас намісто поклалуть. Щи і у тюрьму запхавуть кіть треба. А начинать кивати тих ко слабший і немає ниякого захисту. Сі ідуть за границю та роблять та несуть на срану україну єврики оби ся паскудь мала приличну зарплату. А то щи шось там тявкать. Як уже достали воняки срані.


Справедливий
26 вересня 2018 15:35

В ЭС двойне гражданство нормальне дело! Многи жительи европи имигрируют в инших краинах европи. Если же Украина це Европа тогда чому всьо через жопу? Чому неможна так как все? Чому хто мае денги и власть то може позволити соби хоть що!? Нам втикают 1500 гривни и жий як хочеш! Цену на Газ удвоили а мы лис рубаем! Печально... поки есть богатие будут много бедние! 


Ужгородець
26 вересня 2018 15:48

Почніть з ДИПУТАТІВ і не лише в Закарпатській обл. 


K.k
26 вересня 2018 17:08

Ой как остроумно, а у кого «малий прикордонноий рух»?????? 


закарпатець
26 вересня 2018 20:42

хіба ти на чоло штамп поставити.  в ID-паспорт,штамп неставиться.


Zet
27 вересня 2018 12:41

Що за херня відколи українцеві треба відмітку а тім паче візу на Україну ви ви охеріли іще такий варіант як побут що тоді не видіться наух люди нахер посилайте таких похранців і памлжників


До zet
27 вересня 2018 13:42

Чекай чекай! Щи имляться і до карт побиту. Люди ідуть оби хоть шось заробити. А я паскудь щи і то хоче прикрити. Се уже скоро буде похожоє на північну корею.


ЦІМБОР Пензіяшови
27 вересня 2018 14:15

Пензіяше штось там написав Дибови на сайті ,што тя наскорі уфіркав ? 


Лоці
27 вересня 2018 20:25

А при чому туй незаконний перетин ДКУ ?

 


Віталія
28 вересня 2018 13:31

А якщо я вийшла заміж за угорця і хочу залишитися в Угорщині то мені треба відмовитися від українського громадянства?


SUBARU
28 вересня 2018 18:57

БАРАНЧИК ЕКСПЕРТ. 

ЯКЩО ПРИД’ЯВЛЯШ 50 КМ ВІЗУ,- ТО НЕ Б‘ЮТЬ ШТАМП У ПАСПОРТ !!!

 


Василь
29 вересня 2018 08:30

Цікаво, цей «аналітик» колись перетинав кордон? «Незаконний перетин» в чому?Людина предявила паспорт? Що ще треба?


Я..
1 жовтня 2018 10:14

В сюди по світу люди мають і по два три гражданства, і не заборонено. Таке тільки в Україні робиться.... Мені цікаво в того дебіла, що це придумав в нього скільки гражданств. 

 

 

 


Залишити Коментар