Газові лічильники та сімейна медицина: Подробиці засідання Громадської ради в Хусті

вересня 22 / 2018
Газові лічильники та сімейна медицина: Подробиці засідання Громадської ради в Хусті
20 вересня відбулося чергове засідання Громадської ради при Хустській РДА.

До порядку денного були включені питання стану та проблематики медичної реформи в Хустському районі та питання про порядок встановлення, ремонту та заміни газових лічильників.

Голова Громадської ради Аннишинець М.В. запросив до слова запрошених на засідання в.о.начальника відділу охорони здоров?я Хустської РДА Такову Т.І., в.о.директора Хустського ЦПМСД — Кутчака І.І., головного метролога ПАТ «Закарпатгаз» Бойчина Т.Ю.

На сьогоднішній день в Хустському районі зареєстровано близько 25 000 декларацій (договорів) з сімейними лікарями, ще близько 5 000 декларацій «на підході»… Докладніше, як повідомив в.о.директора Хустського центру первинної медико-санітарної допомоги Іван Кутчак, про сімейних лікарів, умови, порядок та реєстр лікарських препараті можна дізнатися на офіційному сайті та сторінці центру у ФБ.

Член Громадскої ради Потрогош Ю.І. підняв важливе питання, куди поділися 2 000 000 гривень, які були виділені на інфекційне відділення Хустської лікарні та про недобудований корпус, що вже практично перетворився на руїни. В.о.начальника відділу охорони здоров?я Хустської РДА Тетяна Такова повідомила, що на даний час виготовляється проектно-кошторисна документація на даний о?бєкт.

Головний метролог ПАТ «Закарпатгаз» Тарас Бойчин довів до відома присутніх інформацію про 2000 лічильників, які пройшли повірку у службі метрології (дані по Хустському району). З них – 900 лічильників «забраковано» — не пройшли повірку, у 362 лічильниках експертиза показала механічне втручання у роботу газових лічильників. Тільки 1/3 лічильників, що пройшли повірку, були безкоштовно замінені працівниками ПАТ «Закарпатгаз». Якщо у споживачів виникають питання з заміною лічильників – працює інформаційний центр обслуговування клієнтів. Телефон : 067 010 31 04

Про рішення, прийняті на засіданні більш детальніше можна дізнатися на офіційній ФБ-групі Громадської ради при Хустській районній державній адміністрації. Дискусія була жвавою, питання непрості, присутні члени Громадської ради відмітили високу підготовленість та глибокі пізнання у запрошених та подякували їм за участь у засіданні
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...