Сесія міськради Хуста: бюджет, сонячні батареї та почесні громадяни

вересня 21 / 2018
Сесія міськради Хуста: бюджет, сонячні батареї та почесні громадяни


Хустські депутати розглянули низку бюджетних питань на черговому 6-му засіданні 8-ї сесії міської ради. А також прийняли ряд рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності.

Перед початком сесії оголосили про проведення в Хусті у перші вихідні жовтня Відкритого кубку Закарпатської області з кікбоксінгу ISKA серед дітей, юнаків та дорослих. Після перейшли до інформування про систему голосування, зокрема що стосувалося внесених до неї змін. Так, зрештою 27 зареєстрованих обранців й розпочали роботу за новою системою голосування. Порядок денний стартував з бюджетних питань.

Депутати внесли зміни й до окремих міських програм, а це що стосується доріг та їх ремонту, підтримки комунальних підприємств, розвитку фізкультури і спорту. Крім того, затвердили й кілька нових. Після чого ухвалили низку рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності.

Найбільше обговорювали питання, що стосувалося надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо земельної ділянки в місті Хуст окремим приватникам. Здебільшого депутати цікавились новими інвесторами і їх реєстрацією, аби місто мало максимум користі. Питання стосувалися і явних прорахунків прибутку.
Тож, мова про ведення бізнесу на виділеній землі поки не йде. Встановлення сонячних батарей – на перспективу, від якого місто буде у виграші.

У результаті проект рішення більшість депутатів підтримали, а пропозиції окремих перенести його розгляд, до речі вже вдруге – відхилено. Насамкінець обранці присвоїли звання «Почесний громадянин Хуста» ще двом хустянам та надали матеріальну допомогу тим, хто цього потребує за станом здоров’я.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар