Скандал із видачею угорських паспортів на Закарпатті: Клімкін зробив гучну заяву

вересня 20 / 2018
Скандал із видачею угорських паспортів на Закарпатті: Клімкін зробив гучну заяву
Голова МЗС України Павло Клімкін пообіцяв зустрітися на полях Генеральної асамблеї ООН з угорським колегою. Міністри обговорять ситуацію із видачею угорських паспортів громадянам України на Закарпатті.

Про це міністр закордонних справ України написав у Twitter.

"У Нью-Йорку на ГА ООН буду зустрічатись з угорським міністром. Крім усього іншого, якщо відео про видачу українцям у Береговому угорських паспортів не фейк, думаю, йому доведеться відправитись видавати угорські паспорти до Будапешта. І ніяк не українським громадянам. Там зручніше", – зазначив він.


Окрім того, у Службі безпеки України заявили, що загрозливі тенденції на Закарпатті спостерігають вже давно. Однак українське законодавство не передбачає кримінальної відповідальності за подвійне громадянство.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. У посольстві Угорщини в Україні заявили, що про ситуацію дізнались від журналістів і вже надіслали листа до консульства з проханням повідомити, чи дійсно такий факт був. У консульстві Угорщини в Береговому поки ніяк не прокоментували цей інцидент.Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар