МЗС може вислати консула Угорщини через відео видачі паспортів на Закарпатті

вересня 20 / 2018
МЗС може вислати консула Угорщини через відео видачі паспортів на Закарпатті
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін допустив видворення угорського консула у Береговому після появи у мережі відеозапису із роздачею угорських паспортів.
Про це він заявив журналістам у середу, повідомляє УНІАН.

Міністр зазначив, що МЗС відомо про постійні випадки прихованої видачі паспортів.

Клімкін планує обговорити це питання під час зустрічі на Генасамблеї ООН в Нью-Йорку з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

Дипломат додав, що МЗС зараз перевіряє автентичність відео роздачі паспортів в угорському консульстві в Береговому. «Звичайно, … маємо зробити це як серйозні люди, але виходимо з того, що воно є автентичним», — наголосив Клімкін.

Міністр не виключив, що після перевірки відеозапису угорського консула можуть вислати з України.

«Я його (відео – Ред.) покажу Сійярто, скажу, що консулу немає чого робити (на Закарпатті – Ред.), хай видає угорські паспорти угорським громадянам краще у Будапешті», — повідомив міністр і додав, що порядок денний зустрічі з главою МЗС Угорщини «буде досить напружений».

Раніше ЗМІ оприлюднили відео, на якому українцям роздають паспорти Угорщини у консульстві Угорщини в Береговому з проханням не повідомляти про це владі.

«Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог», — повторюють текст присяги нібито українці на тлі угорського прапора.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар