Закарпаття відтепер матиме нового партнера у Чехії (ФОТО)

вересня 13 / 2018
Закарпаття відтепер матиме нового партнера у Чехії (ФОТО)


Закарпаття та чеський Мораво-Сілезький край підписали договір про співпрацю, повідомила пре-служба обласної ради.

Сьогодні, 13 вересня, у місті Острава відбулося офіційне підписання договору про співробітництво між Закарпатською обласною радою та Мораво-Сілезьким краєм. Свої підписи у важливому документі поставили гетьман Мораво-Сілезького краю пан Іво Вондрак та очільник Закарпатської облради Михайло Рівіс, започаткувавши нову сторінку партнерських взаємовигідних відносин між двома братніми регіонами.

Як зазначлося під час заходу, партнерство передбачає розвиток взаємних контактів та співробітництво між двома краями через реалізацію спільних проектів у різних сферах діяльності. Зокрема, таких галузей як економіка, освіта, науково-технічна співпраця, захист довкілля, культурної та природної спадщини, туризм.

За інформацією прес-служби обласної ради, цього тижня голова Михайло Рівіс відвідає два чеські регіони – Мораво-Сілезький та Височину. Мета поїздки – налагодження партнерства Закарпатської області з Мораво-Сілезьким краєм, подальший розвиток економічного та соціально-культурного співробітництва органів місцевого самоврядування Закарпатської області та краю Височина, а також участь в урочистостях з нагоди 100-річчя створення Чехословацької Республіки.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...