Москаль просить Кабмін розблокувати доставку на Закарпаття сипучих матеріалів для ремонту автодоріг

вересня 11 / 2018
Москаль просить Кабмін розблокувати доставку на Закарпаття сипучих матеріалів для ремонту автодоріг
На Закарпатті знову закінчуються витратні матеріали, необхідні для виробництва асфальту й подальшого ремонту автодоріг. На сьогодні на різних залізничних станціях протягом уже трьох тижнів застрягли 45 вагонів зі щебнем, призначеним для Закарпаття, а саме: на станції «Здолбунів» – 8 вагонів, на станції «Сарни» – 11 вагонів, на станції «Львів» – 5 вагонів, на станції «Рівне» – 16 вагонів, на станції «Томашгород» – 5 вагонів. Відправник вагонів – ТОВ «НСК Альянс», отримувач – ТОВ «МЕГО ЛТД».

Голова ОДА направив звернення до прем’єр-міністра України, в Міністерство інфраструктури та в Укрзалізницю з проханням вжити термінових заходів для розблокування руху залізничних вагонів із матеріалами, необхідними для виробництва асфальту.
Категорія : Політика
Іван
11 вересня 2018 11:47

Пане Москалю ? вже треба було раніше думати і асвальтиувати зараз куди вже зима це гроші на вітер?! тому що зимую той асвальт весь зійде з дороги ,так працює наш губернатор  перекладає із хворої голови на здорову, зараз як питаня стоїть про звільнення пана Москаля в ближщі дні  Божа сила велика, і починає на кабмін гразь лити.


Залишити Коментар