Закарпатський нардеп Валерій Лунченко заступився за прес-секретаря ЗОУЛМГ Юлію Давидову

вересня 03 / 2018
Закарпатський нардеп Валерій Лунченко заступився за прес-секретаря ЗОУЛМГ Юлію Давидову

Сьогодні лісова галузь у Топі найбільш актуальних тем і єдина галузь, яка наповнює бюджети, адже сплачує ренту плату за спеціальне використання лісових ресурсів в місцеві бюджети, податки на прибуток, податки на доходи фізичних осіб та всі інші податки та збори на суми в сотні мільйонів гривень! Ліс - єдиний відновлювальний ресурс на Закарпатті і галузь стабільно працює, забезпечуючи високі зарплати та робочі місця. Однак систему хочуть розвалити і дехто переходить усі дозволені моральні та етичні рамки. Зайшовши у фейсбук побачив, що прес-службу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства почали "бомбити" громадяни, які у час війни прикриваються маскою активістів у прямому смислі. Насправді ж всі знають, що вони шахраї.

Одразу за прес-секретаря вступилися ряд журналістів та лісівників, які висловили обурення, адже знають Юлію Давидову такою, як я - професіоналом своєї справи і людиною честі. Цікавою є однозначно думка еколога Генріха Розмана, який аналітично і пояснив, хто є хто.

Особисто від себе хочу сказати, приєднуюсь до команди підтримки Юлії, адже знаю її не один рік. Неприпустимо, коли в демократичній країні журналіста намагаються фізично та морально знищити і нападають за те, що вона займається своєю професією з підготовки та розповсюдження інформації в інтересах громадськості. Йдеться про погрози, які були направлені в її адресу. Юлія працює на посаді прес-секретаря ЗОУЛМГ відповідально і чесно, а право на отримання інформації - це право суспільства, і його необхідно поважати, забезпечуючи свободу преси і роботи професійних журналістів. Погрози та нападки за правду заслуговують самого різкого осуду.
Категорія : Політика


Залишити Коментар