Міська рада Хуста чергову сесію провела спокійно (ВІДЕО)

вересня 01 / 2018
Міська рада Хуста чергову сесію провела спокійно (ВІДЕО)


Здебільшого земельні питання розглянули хустські депутати під час 5-го засідання 8-ї сесії міської ради 7-го скликання. Відтак прийняли низку рішень, пов’язаних із врегулюванням земельних відносин та майном комунальної власності.

Крім того, внесли зміни до структури та чисельності виконавчого комітету ради. Говорили на сесії і про заборгованість із виплат освітянам.

Стартувало чергове сесійне засідання доволі святково, адже у першу неділю вересня українці відзначають День підприємця. Опісля ж усе традиційно: реєстрація депутатів і затвердження порядку денного. Окремі депутати клопотали про винесення на розгляд додаткових питань. А деякі – аби кілька попередньо винесених на сесію питань доопрацювали і перенесли. У результаті першу пропозицію обранці не підтримали і додатково нічого не розглядали.

Три питання депутати таки зняли з розгляду. У них мова йшла про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення землі окремим підприємствам.

Порядок денний уже зі змінами затвердили у цілому. Загалом на сесію було винесено більше двох десятків питань, здебільшого – земельні.

Говорили на депутатському засіданні й про заборгованість із виплат освітянам. Крім того, внесли зміни до структури та чисельності виконавчого комітету ради. Загалом сесія пройшла спокійно.

Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...