Голова Свалявської РДА Олександр Дідович написав заяву на звільнення

серпня 20 / 2018
Голова Свалявської РДА Олександр Дідович написав заяву на звільнення

За інформацією «Новин Закарпаття», голова Свалявської РДА Олександр Дідович, написав заяву на відпуск, а далі на звільнення. За неофіційною інформацією Олександра Дідовича, правоохоронні органи намагалися спіймати на хабарі, але з невідомих нам причин їх операція провалилася.

Нагадаємо, що завтра в Києві повинен відбутися апеляційний суд по справі голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка, де прокуратура буде оскаржувати рішення Печерського суда про міру запобіжного заходу. Прокуратура буде вимагати тюремного арешту Михайла Русанюка з домашнього мотивуючи це тим, що він може впливати на хід розслідування де його звинувачують в отриманні хабара.
Категорія : Політика
володя
20 серпня 2018 21:48

Їх потихи всіх будуть брати тут над всіма працють спец служжби з всіх областях країни, всіх подонків до тюрми,всі які на контролі всі мають там бути.


Наташа
20 серпня 2018 22:36

тут не так русанюк чинить тиск як Костелебаня. І її туди за компанію. Комяти довела до ручки та ще й район доводить


Мент
20 серпня 2018 22:56

Скоро все стане на свої місця і в адміністраціях і в лікарнях і в управліннях освіти!!!! Буде весело! Люди повинні знати правду. А корупціонери мають сидіти в тюрмах, які обкрадають і хворих і дітей і весь народ!!! 


укр
21 серпня 2018 09:35

Вини мусіли відпробляти гроші які давали за посади, Москалю і тому жлобу подлому, ублюдки які все розвалили і знищили.  обисралися жиди із своїм жлобство і обисраили  самі себе гавнюки.


петя
24 серпня 2018 19:58

САША ДОСВІДЧЕНИЙ АПАРАТЧИК, ЯКИЙ В ТЯЖКІ ГОДИНИ ЗАВЖДИ ДЕРЖАВ СИТУАЦІЮ В СВОЇХ РУКАХ,ВІРНО ПРАЦЮВАВ НА ГОЛОВУ ОДА, І ЧОМУ МОСКАЛЬ ЙОГО ЗДАВ? НЕ ЗМІГ ЗАХИСТИТИ? ГРОМАДКОСТІ СВАЛЯВЩИНИ ПРИЧИНИ НЕ ЗРОЗУМІЛІ І ХТО ЗНАЙДЕТЬСЯ СМІЛИВИЙ НА ПІВ-РОКУ ОЧОЛИТИ РАЙОН?


Залишити Коментар