Жителі Берегова задоволені роботою мерії міста (відео)

серпня 23 / 2018
Жителі Берегова задоволені роботою мерії міста (відео)

Наше видання поцікавилося у жителів міста Берегова та його гостей оцінити роботу мерії та міського голови. В переважній більшості жителі міста задоволені їх роботою, правда на камеру про це сказати наважилися не всі.

Категорія : Політика
Берегівець
20 серпня 2018 22:27

Молодець Бабяк ні один мер стільки за час України не зробив!


берегівчанин
22 серпня 2018 13:58

Бабяк - єдиний з очільників міста, який за роки Незалежності України, найбільше зробив для розвитку Берегова. Він вкладає у нього всю свою душу й енергію, іноді в ущерб своєї родини, аби тільки в ньому процвітав порядок, чистота і громада була задоволена діяльністю міської ради. Завдячуючи особисто Золтану Адальбертовичу, Берегово набуло європейського обличчя, в якому всі його мешканці живуть дружелюбно, в мирі і злагоді, поважають один одного та цінують стародавні традиції і звичаї. Спасибі Вам, Золтане Адальбертовичу, за Вашу невтомню працю на благо Берегова та його мешканців. Дай Вам Бог здоров'я, сил і енергії та довгих і щасливих років життя! Так тримати і надалі!


Жаливо блокіруй і дальше
22 серпня 2018 15:00

Микула - світило професійної і безкорисної журналістики!!! Висунити го на Нобелівську премію по незалежній журналістиці!


русин
22 серпня 2018 15:44

Це тільки такі підлі та завидні, як ти пишуть всяку хирню. Ти завжди був всім не задоволений, бо хворийись на голову. Тоді йди в дурку і підлічися, а потім вступай у полеміку. Може б ти, сучаро, хотів стати мером Берегова? Попробуй, чи проголосує за таку тварюку громада міста. Флаг тобі в руки. Майжень ись уже балатовався кандидатом у мери та й просравись вибори. Такі негідники я ти, не те, що в мери, а навіть в циганські бероови не годяться, бо й серед ромського населення є більш достойні за тебе, придурку і проходимцю.


Шоні
22 серпня 2018 15:52

Все хтось буде недовольний то така українська риса характера, що їм не роби все буде не добре. Микола не професійний тележурналіст, але все зроблено не наіграно. Молодець Бабяк.


до всіх
22 серпня 2018 16:00

Я не розумію одного. Чому саме і чим окремі дописувачі не вдоволені роботою міськради? Невже вони б більше зробили за Бабяка? Думаю, що ні. Один із моїх колишніх приятелів рвався у мери Берегова тільки для того, аби йому, як він сам висловлювався -  підняли пензію. Він дбав би не про добробут городян, а про власне збагачення. Слава Богу, що у виборців прозрів здоровий глузд і його не обрали, а зараз йому до мера, як мені до Місяця. 


Юра
22 серпня 2018 16:04

А хто критикує роботу Бабяка? Тільки завісники, які ні на що не здатні. 


Русинові калгозникові
22 серпня 2018 17:21

Ніко туй Баб'яка не критикує. Туй просто смішно за заказушну шнягу од генія журналістики.


останньому коменту
22 серпня 2018 17:40

Догадуюся, хто може писати такі несенітниці, як ти, неборе. Ти на більше не здатний, окрім критиканства. Однак за своє свідоме життя нічого, крім підлості людям не зробив. Так тримай завжди, але в кінці-кінців за свої діяння прийдеться тобі розплачуватися перед Всевишнім. І твої фальшиві молитви не допоможуть уникнути Божої кари. Нарешті задумайся, що ж ти витворяєш, бо розплата за твої недоброзичливі діяння і підлість та заздрість людям, може обернутися членів твоєї родини неприємністю, аж до сьомого поколіня. Про це ніколи не забувай!


Останньому коменту
22 серпня 2018 17:56

Не тобі судити, ко кому більше пакостей в цьому житті зробив. Бог розсудить за все кожного. А критику я вижу ти не сприймаєш? А як же Микуло свобода думки? ЧИ ТУЙ УЖЕ ЯК НА САЙТІ ДИБИ - АДМІН УДАЛЯЄ КРИТИКУ.


Юля з Берегова
22 серпня 2018 18:45

Мені сподобалося відео - креативно і не стандартно. По крайній мірі такий формат я ще не бачила. Нове все сприймається в штики. Бабяк умнічка  так тримати.


креатив
22 серпня 2018 19:06

А кить комусь не сподобалося і він висловив свою думку? То треба удалити коменти, почати блокувати доступи до сайту і сипати в коментах прокльони на адресу родини?


Юрко
22 серпня 2018 19:16

Критикувати вміють багато хто, а ви зробіть краще.


Підтримую Юрка
22 серпня 2018 20:28

Юрко просто молодець. Підтримую його повністю.


Залишити Коментар