Депутати облради схвалили звіт щодо збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури за 2017 рік

серпня 15 / 2018
Депутати облради схвалили звіт щодо збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури за 2017 рік
Відповідно до вимог чинного законодавства та на виконання рішення обласної від 7 червня 2018 «Про затвердження Порядку обговорення і внесення на розгляд обласної ради обласних (бюджетних) цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання», на першому пленарному засіданні 12 сесії обласної ради депутата розглянули ряд звітів про результати виконання регіональних програм. Серед них – про результати виконання Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури на 2017 рік.

Замовник та виконавець – обласна рада та облдержадміністрація.

Як зазначається в документі, на обслуговуванні обласної ради і облдержадміністрації є адміністративна будівля та автотранспортне господарство. Для їх належного функціонування необхідні відповідні кошти для утримання, ремонту і обслуговування, придбання обладнання, інструментів, інвентарю, інших витратних матеріалів.

За рахунок цієї програми була забезпечена належна робота низьковольтних мереж в адмінбудинку та автотранспортне обслуговування обласної ради та адміністрації, проведено 10 заходів з придбання та утримання обладнання в адмінбудові тощо.

Фінансування за рахунок коштів обласного бюджету – 3165,0 тис гривень.

Усі поставлені торік завдання виконано.

Прес-служба облради
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...