Депутати схвалили регіональну Книгу Пам’яті

серпня 14 / 2018
Депутати схвалили регіональну Книгу Пам’яті
Депутати облради на своєму першому пленарному засіданні 12 сесії ухвалили рішення «Про результати виконання Програми діяльності Закарпатського регіонального відділення Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», редакційно-видавничої групи обласної книги «Реабілітовані історією» і редколегії з підготовки та випуску «Зводу пам’яток історії та культури Закарпатської області» на 2017 рік».

Замовник – облдержадміністрація. Виконавці програми – Закарпатське регіональне відділення Пошуково-видавничого агентства “Книга Пам’яті України”, редакційно-видавнича група обласної книги “Реабілітовані історією” і редколегія з підготовки та випуску “Зводу пам’яток історії та культури Закарпатської області”

Як зазначається в документі, завдання і заходи, визначені програмою, за звітний період виконано на сто відсотків.

Підготовлено матеріали і макет 3 тому “Книга Пам’яті України. Закарпатська область. Загинули при виконанні службового обов’язку “. Проведено редагування, упорядкування, підготовлено оригінал-макет збірника архівних документів та матеріалів “Взаємодія партійно-радянського керівництва з репресивними органами на етапі соціалістичної розбудови Закарпаття. 1946-1953 роки”.

Досліджені матеріали пам’яток історії та культури Закарпаття розміщені на сайті Інституту історії НАН. Підготовлено і здано до відділу охорони культурної спадщини на затвердження загальний список пам’яток за відповідними категоріями національного чи місцевого значення.

Заплановані обсяги та джерела фінансування програми, визначені у паспорті програми – 810,3 тис грн.

За рахунок коштів обласного бюджету - 752,7 тис грн.

Прес-служба облради.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...