Москаль: «УЗЕ відкрито «дахує» гральний бізнес на Закарпатті» (АДРЕСИ)

серпня 14 / 2018
Москаль: «УЗЕ відкрито «дахує» гральний бізнес на Закарпатті» (АДРЕСИ)
Геннадій Москаль звернувся до прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка, Генерального прокурора України Юрія Луценка та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із заявою про діяльність нелегальних гральних залів на Закарпатті.

– Незважаючи на прийнятий Верховною Радою Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» і запровадження кримінальної відповідальності за його порушення, гральний бізнес на Закарпатті представлений у всіх районах і процвітає так, як не процвітає в жодному іншому регіоні України, – заявляє голова ОДА. – Боротися з гральним бізнесом – прямий обов’язок Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області, яке очолює А.Іванків. Однак працівники УЗЕ не тільки не помічають численних гральних салонів, а, як стверджують прості люди, відкрито «дахують» їх.

Надаємо адреси гральних закладів, які ми отримали на свою електронну адресу після вчорашнього звернення до громадськості. Прошу прокуратуру відкрити за даними фактами кримінальне провадження.

Ужгород, Мукачівська, 15

Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 5

Ужгород, Фединця, 36

Ужгород, Грушевського, 31 (А)

Ужгород, Гагаріна, 95

Ужгород, Легоцького, 52/3

Ужгород, Белінського, 24 (Г)

Ужгород, Собранецька, 158 (Б)

Ужгород, Залізнична, 2 (А)

Минай, П.Карпатського, Б/Н

Мукачево, Габермана, 6

Мукачево, Г.Петрова, 56

Мукачево, Лучкая, 24

Мукачево, Миру, 151 (Г)

Мукачево, Воз’єднання-Грушевського, 1/6

Мукачево, Духновича, 26

Перечин, Жовтнева, 4

Берегово, пл. Героїв, 6

Берегово, Б. Хмельницького, 15

Виноградів, Станційна, 2

Королево, Косового, Б/Н

Іршава, пл. Народна, 4/3 (Б)

Хуст, Привокзальна, 3 (А)

Хуст, Карпатська Січ, 13

Хуст, Львівська, 10

Тячів, Кошута, 40

Тячів, Гагаріна, 1

Рахів, Б. Хмельницького, 1
Москаль: «УЗЕ відкрито «дахує» гральний бізнес на Закарпатті» (АДРЕСИ)
Москаль: «УЗЕ відкрито «дахує» гральний бізнес на Закарпатті» (АДРЕСИ)
Категорія : Політика
ЛюдмилаН
14 серпня 2018 12:30

Не вказана адреса по вул.Бестужева 2.


Чесний
14 серпня 2018 13:24

Почитайте закон Про Національну Поліцію. Ст. 87. Там все написано, що треба робити з такими керівниками як Іванків А.В. 

Все враз стане на свої місця. Піде на гуцульщину ( додому ) вівці пасти


правоохоронець
14 серпня 2018 14:11

 А про контрабанду сигарет у Виноградівському районі. А про наркоторговлю чого не говорите.


ДЛЯ МОСКАЛЯ Г,Г,
14 серпня 2018 16:20

Пане Генадію, попробуйте переконати Обласну раду прийняти на черговій сесії недовіру цюому великому "борцю з корупцією" Зробіть з ним по закону, і все.  Зробіть як написано в ст. 87 ЗУ "Про Національну поліцію" Нічого видумувати не треба. Він вже дістав тут всіх


Петро
14 серпня 2018 16:37

Сам Луценко персонально у минулому році відвідав Тячів та інціював звільнення місцевого прокурора за бездіяльність та кришування ігрального бізнесу.Прокурора поміняли,а гралний бізнес процвітає.Що це ?


юра
14 серпня 2018 21:08

Що це?це революція гідности, молоді у владу тут вам революція? ті що на небесах, залишили на землі своїх діток за патріотизм держави  щоб їні дітки ходили голодні і босі а ці ублюдки на гральному бізнесі від жирости  бісились, тай тоже такі хабарники як голови рда які на дітках ДЦБ роблять відкати, це люди які потіряли совість. які за гроші і країну і матір продадуть. Пан Москаль зихищає хабарника і заводить в оману читачів ,він сам сказав в інервю якщо одного Його голову спіймають на хабарі він як порядна людина подасть у відствку ,голови рда залежать від нього а він від них ,пане Москалю??! Ви як порядна людина як Денецкі говорилиі Ви їхні слова повторяли ,за базар надо ответіть ,Ваш підлеглий голова рда Виноградівського рн арештован на два місяці ,арешт обгрунтований докази задокументовані 100% якщо суд взяв під домашній цілодобовий арешт, так що непридумовуйте свої казки а відповітьте за базар як порядна людина тобто у відствку і на пенсію внуків няньчити, і їм казачки перед сном розказувати.


Залишити Коментар