Українські активісти бояться вторгнення військ НАТО на Закарпаття

серпня 10 / 2018
Українські активісти бояться вторгнення військ НАТО на Закарпаття

Та вимагають негайно розташувати в Закарпатті відповідні військові підрозділи задля запобігання агресії Угорщини проти України
Вчора, на прес-конференції в Укрінформі співголова громадського форуму «Українська альтернатива» доктор філософських наук Микола Голомша заявив:
Ми засуджуємо ініціативу Віктора Орбана про запровадження уповноваженого міністра відповідального за розвиток Закарпатської області . Українська влада має принципово, на всіх рівнях реагувати на брутальні випади з боку угорського уряду щодо втручання у справи суверенної України, а також вжити системних заходів щодо посилення захисту непорушності кордонів”.
Голова ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, народний депутат України I-VI скликань Павло Мовчан додав, що активісти підготували звернення до Президента України Петра Порошенко.

В якому вони вимагають від Президента як Головнокомандувача ЗСУ “Негайно розташувати в Закарпатті відповідні військові підрозділи задля запобігання агресії Угорщини проти України і, по-друге, негайно звільнити голову Закарпатської ОДА пана Москаля за явно колабораціоністські дії і абсолютну відсутність дій, спрямованих на захист Української держави”.

Хочемо нагадати активістам, що Угорщина входить в склад НАТО, відповідно без рішення в Брюсселі, вона нічого зробити не може. Такі істеричні заяви та звернення тільки нагнітають і так не просту політичну ситуацію на Закарпатті.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...