Українські активісти бояться вторгнення військ НАТО на Закарпаття

серпня 10 / 2018
Українські активісти бояться вторгнення військ НАТО на Закарпаття

Та вимагають негайно розташувати в Закарпатті відповідні військові підрозділи задля запобігання агресії Угорщини проти України
Вчора, на прес-конференції в Укрінформі співголова громадського форуму «Українська альтернатива» доктор філософських наук Микола Голомша заявив:
Ми засуджуємо ініціативу Віктора Орбана про запровадження уповноваженого міністра відповідального за розвиток Закарпатської області . Українська влада має принципово, на всіх рівнях реагувати на брутальні випади з боку угорського уряду щодо втручання у справи суверенної України, а також вжити системних заходів щодо посилення захисту непорушності кордонів”.
Голова ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, народний депутат України I-VI скликань Павло Мовчан додав, що активісти підготували звернення до Президента України Петра Порошенко.

В якому вони вимагають від Президента як Головнокомандувача ЗСУ “Негайно розташувати в Закарпатті відповідні військові підрозділи задля запобігання агресії Угорщини проти України і, по-друге, негайно звільнити голову Закарпатської ОДА пана Москаля за явно колабораціоністські дії і абсолютну відсутність дій, спрямованих на захист Української держави”.

Хочемо нагадати активістам, що Угорщина входить в склад НАТО, відповідно без рішення в Брюсселі, вона нічого зробити не може. Такі істеричні заяви та звернення тільки нагнітають і так не просту політичну ситуацію на Закарпатті.
Категорія : Політика
ss
10 серпня 2018 10:33

Давно пора.Таке відчуття що у нас губернатор призначений з Будапешта а не з Києва


Гг
10 серпня 2018 12:28

наш долбаний губернатор давно нас продав мадярам! Жидяра кончена!


Геноцид
10 серпня 2018 13:37

Нахуй долбану нашу Державу. Як можна ще вірити нашій владі?


Адміну респект
10 серпня 2018 15:58

(ц) "Хочемо нагадати активістам, що Угорщина входить в склад НАТО, відповідно без рішення в Брюсселі, вона нічого зробити не може".

 

P.S. Єдине зауваження - нафіга брєд всяких неадекватів викладувати? 


Читатель
11 серпня 2018 08:12

В отличие от большинства населения, ученые хорошо знают правдивую историю, а не придуманную НКВД-КГБ, потому и беспокоятся.

     Воссоединить можно лишь то, что когда-то было целым. Но «автономная территория русинов к югу от Карпат» (именно такое название нашего края записано в договорах, подписанных на Парижской мирной конференции после Первой мировой войны) никогда не входила в состав государственных образований восточных славян. Поэтому нет оснований говорить о воссоединении. Подкарпатская Русь – Закарпатская Украина в 1944-1946 годах была  включена в состав СССР путем незаконной аннексии. Ввести Закарпатскую область в правовое поле Украины позволяет лишь реализация результатов областного референдума от 1.12.1991 г.


Тутышний
11 серпня 2018 21:56

Каждый народ має ай МАРГИ, а українські "актівісти" особено мають іх дуже много. Закарпатці бо ся мали бояти того, ош кидь українські екстремні націоналісти зачнуть геноцид проти "Не Справжнім" українцям Закарпаття, як іх Фаріони характерізувуть, так НАТО солдати будуть на границі України стояти и лем позарати на кровавий масакр и абсолютно нич незроблять. Гуманні прінципи одшмарять зато, бо Югославію не числили за союзників а Україну числять. А тоті, які числять пана Г. Москаля за Будапештського агента репрезентувуть МАРГИ с курячими мізгами.


Залишити Коментар