Для чого в.о. Голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба-Веремчук наймає собі охорону з «криміналітету»?(відео)

серпня 08 / 2018
Для чого в.о. Голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба-Веремчук наймає собі охорону з «криміналітету»?(відео)

Декілька днів поспіль поблизу Виноградівської РДА було помічено підозрілих осіб у тактичній формі на позашляховику Мерседес G клас, Gelandewagen , номерний знак АО3300ВТ. Як виявилось, ці ж молодики підозрілої зовнішньості були затримані за викрадення людини в Ужгороді, про що свідчить інтернет портал :"Викрадення людини в Ужгороді"
Для чого керівникам органів державної влади, які декларують демократичні засади розвитку суспільства , та працюють в унітарній та правовій країні «охорону з кримінальним минулим»?
Чому не скористатися функцією державної охорони??Можливо Наталія Юріївна Костелеба-Веремчук хоче зробити інсинуацію свого викрадення чи замаху на своє життя??

Чи все таки є чого боятися, не все мабуть в свої посадових обов’язках, як першого заступника голови РДА було зроблено законним шляхом під час перебування на цій посаді.

Василь Попадинець.

Категорія : Політика
Гобі
8 серпня 2018 11:38

 майже назад у чоловіка зальот на границі.


Василю
8 серпня 2018 17:17

 Василю ти сам маєш чорну душу бо тупо мекаєш ахінею і не думаш що каждому і тобі тоже можуть верти щто хочеш і учинять з тебе і хабарщика і насильника і даже убивцю якшо тебе хтось закаже.


Сосід
8 серпня 2018 19:06

то у нас у комятах кіно знімавуть «БРИГАДА», а нашо натала у головнюв ролі  играть.))))


русин
8 серпня 2018 22:27

Ися банда зажиріла на крові народу,за рахунок пограбування нас,не з повітря здійняли свої непомірні статки,іще ,розумники,менторським тоном повчають нас,як маємо виживати на їхні крохи з барського столу,св"ято вірю, недалеко час, коли ми подавимо їхтими крихітками!БАНДУ ГЕТЬ!


Ліза
8 серпня 2018 22:49

Наталі стопудово підклала Русанюка щоб сісти в крісло голови. Згадайте скількох порядних людей вона вижила. Надію Копчу, Беленя, Продана, директора школи з Боржавського та багато інших. Міша то була лише її тінь. Всюди на перших планах була вона. І правильно пише Шубер треба повністю очистити владу. Всіх у відставку.  Повністю себе дискредитували. Хоча Русанюка шкода як людину. 


Поляк
8 серпня 2018 23:38

курва щастя не проєбе!!!!!!)))))


Сусіду
9 серпня 2018 01:37

Іванко сусід, футболіст великий, тай пес продажній, любить гроші брати за то що на стінах пише гадості)


ВОВА
5 листопада 2018 18:24

А що Русин незнав кого нароботу бере, чому київська генеральна прокуратура незайметься НАТАШОЮ, деректор школи Неля Козуб падруга Наталі


Залишити Коментар