"Народний контроль Закарпаття" вимагає звільнення голови Виноградівської РДА його заступників та керівників структурних підрозділів

серпня 07 / 2018
"Народний контроль Закарпаття" вимагає звільнення голови Виноградівської РДА його заступників та керівників структурних підрозділів

МИ ВИМАГАЄМО ЗВІЛЬНЕННЯ РУСАНЮКА М.М.,ТА ЛЮСТРУВАТИ ЙОГО ЗАСТУПНИКІВ І КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

Громадська організація "Народний контроль Закарпаття" звернулася до Кабінету Міністрів України,до Верховної Ради України та до Адміністрації Президента України про розгляд питання щодо звільнення голови Виноградівської районної державної адміністрації п.Русанюка М.М. із займаної посади.

Нагадаємо про події ,які відбувалися нещодавно на Виноградівщині:

Оперативники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Нацполіції, управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України задокументовали злочинну діяльність голови Виноградівської районної державної адміністрації.
Так, правоохоронці встановили, що посадовець організував «схему» хабарництва. За укладання договорів на виконання робіт, послуг за бюджетні кошти без відповідного погодження вимагав та отримував від представників бізнесу неправомірну вигоду.
У даному випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів відповідно до виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів.
2 серпня, фігуранта було затримано під час одержання чергового «траншу». В автомобілі голови РДА правоохоронці вилучили кошти, одержані ним у якості хабара - 8 тисяч гривень.
Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані по договору роботи.
Наразі правоохоронці встановлюють осіб з числа посадовців РДА, які також можуть бути задіяні у корупційних схемах.
Голова райдержадміністрації затриманий у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.
Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, відкрито за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, повідомляють у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.
Михайло Русанюк був призначений на посаду голови Виноградівської РДА 10 серпня 2015 року за поданням голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. До цього він вже тривалий час працював у цій структурі на посаді першого заступника голови РДА у часи режиму Віктора Януковича – з жовтня 2011 року і до перемоги Революції Гідності.

З того часу у Виноградові нічого не помінялося на краще,а тому вони всі мають відповісти та понести покарання .

Прес-служба Громадської організації "Народний контроль Закарпаття"
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...