Віктор Медведчук – лідер опитування закарпатців на посаду Президента України

серпня 01 / 2018
Віктор Медведчук – лідер опитування закарпатців на посаду Президента України

Вже наступного року закарпатці будуть обирати нового Президента України хто буде йти на цю посаду поки невідомо, але в соціальній мережі Фейсбук у «Клубі закарпатців», проходить опитування користувачів: «За кого ви проголосуєте та будуте агітувати на наступних Президентських виборах».
Наразі в опитуванні абсолютним лідером досить несподівано є Віктор Медведчук, Петро Порошенко практично замикає опитування.

Віктор Медведчук – лідер опитування закарпатців на посаду Президента УкраїниПроголосувати та побачити результати ви можете по цьому посиланню: "Клуб закарпатці"

Додамо, що голосуванні приймають участь реальні люди, а не видумані соціологами респонденти!
Категорія : Політика
Мішко
5 серпня 2018 14:54

Блеф! Керівник "обрізаних" уже був при владі.


Мушак Алла
22 листопада 2018 20:27

коли на горі рак свисне!


мiсцевий
22 листопада 2018 22:10

А бiльш нiкого вибирати, Медведчук це кандидат №1, кандидат - для нормальних людей, людей без горшкiв на головах! людей без майдауних хворiб.


То наклеп на Закарпаття
23 листопада 2018 17:25

Історично так повелося, що Медведчук фізіологічно не сприймається будь-яким виборцем з тих часів, як він з понтом під Динамо Київ та соціал-демократію надурив виборців, привівши на певний час до влади СДПУ-о. З тих пір угроблений суркіснею і акціонерами від медведчука Динамо -Київ, соціал-демократія як ідея для середнього класу і сам Медведчук непрохідний нікуди, хіба що у рабіновича може перекупити партію та здати відразу Бойко


Залишити Коментар