Сесія Хустської міськради: бюджет, земля і почесні громадяни

липня 29 / 2018
Сесія Хустської міськради: бюджет, земля і почесні громадяни


Насамперед обранці внесли зміни до порядку денного четвертого засідання восьмої сесії Хустської міської ради, доповнивши його ще кількома питаннями. Відтак винесли та розглянули на сесії у цілому 40 питань. Традиційно стартували з розгляду депутатських запитів та звернень, одне з яких стосувалося ремонту аварійного мосту через річку Ріка. За результатами голосування депутатський запит колегами одноголосно підтримано.

Продовжили засідання бюджетними питаннями. Начальник фінуправління Марина Глеба прозвітувала перед присутніми про виконання бюджету за перше півріччя поточного року та зазначила, що наразі наявна заборгованість з виплат освітянам. Власне, ця проблема є у всіх містах обласного значення і ОТГ.

Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік та окремих програм, також зміни торкнулися й назв окремих проектів.

Говорили на сесії й про решту міських доріг. Зменшили обсяг коштів на профілювання дорожнього покриття на 35 тисяч гривень, натомість на цю суму збільшили витрати, спрямовані на полив дорожніх смуг. Далі перейшли до рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності.

Найжвавішого ж обговорення набуло питання стосовно надання виробничій компанії «Алькор – Захід» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Окремі депутати передусім переймалися питанням можливого будівництва на цій землі асфальтного заводу. Головний архітектор Хуста, як і його керівництво запевнили, що даним проектом рішення подібного не передбачається, як і Генпланом міста.

Насамкінець обранці присвоїли звання «Почесний громадянин м. Хуст» кільком місцевим жителям та надали матеріальну допомогу тим, хто цього потребує

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...