Новини по нашому 374 Переглядів 0 Рейтинг

І знову суд…Доля багатостраждального «Корзо» в Ужгороді (відео)

квітня 17 / 2018
І знову суд…Доля багатостраждального «Корзо» в Ужгороді (відео)

Резонансна справа захоплення ужгородського магазину Корзо, яка триває вже п’ять років, отримала новий початок. Пройшовши всі судові інстанції, ошукані рейдерами власники магазину, Товариство «Магазин Взуття» повернули собі будівлю в центрі міста.

Однак опоненти, вочевидь, так легко здавати свої позиції не збираються. Власники не можуть зрозуміти, як пройшовши всі судові інстанції, апеляційний суд знову розпочинає розгляд справи за нововиявленими обставинами.

Їх,члени Товариства «Магазин взуття», вважають безпідставними та мають надію на справедливе рішення Феміди. Як розповідають законні власники магазину, хоч перемога в судах на їхню користь, повноцінно повернути свій магазин вони так і не змогли. Постійні спроби зайти в будівлю відразу наштовхуються на спротив т.з. рейдерів.

Наразі ж магазин не працює та залишається зачиненим. Що ж до судового засідання, яке,до речі, є першим, то обидві сторони клопотали щодо відводу суддів. Зокрема адвокат позивача заявив про відвід усього складу колегії суддів, натомість представники Товариства «Магазин Взуття» клопотали тільки про відвід судді Ганни Фазикош.

Зрештою доводи сторін не були підтримані колегією суддів, а відтак обидва клопотання були відхилені, після чого суд оголосив про перенесення засідання.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...