Новини по нашому 1 355 Переглядів 2 Рейтинг

На рахівщині дітки навчаються в жахливих умовах, в угорській жандармерії (відео)

лютого 22 / 2018
На рахівщині дітки навчаються в жахливих умовах, в угорській жандармерії (відео)

Навчальний корпус, де розміщена початкова ланка, зведений ще на початку 20 століття. Це колишня угорська жандармерія.Приміщення під навчання були адаптовані.Наразі сама будівля знаходиться в аварійному стані.

Проте до школи діти ходити змушені, недивлячись на те,що їх забагато для тісних класів, опалення пічне, тут немає можливості елементарно помити руки чи скористатися вбиральнею,адже ці,так би мовити,зручності - на вулиці, коментар директор Квасівської ЗОШ І-ІІІ ст. - процес не відповідає ні санітарним, ні гігієнічним нормам, з 2018 року шкільна реформа запрацює, будуть нові вимоги, але як втілити їх не можуть. Займатися спортом дітям також проблематично – спортзал взимку не отоплюють,приміщення в якому він знаходиться також не в кращому стані. Єдиний вихід – вулиця.

Юнацькому азарту навіть сніг не на заваді,проте повноцінно грати у футбол чи баскетбол учні не можуть. А малорухливий спосіб життя разом з тривалим перебуванням у старих приміщеннях не можуть сприятливо вплинути на їхнє здоров’я.

Василь Дімич – Квасівський сільський голова - якщо подивитися класи, не відповідають нормам, нема освітлення, вентиляції нормально.З 375 учнів 111,а це 35 %, вже мають проблеми зі здоров’ям - проблеми з хребтом та зором. Окрім початкової ланки є ще декілька навчальних корпусів. Чи не в найкращому стані з усіх приміщення, де навчаються старші класи – це колишня будівля лісництва. Проте і тут ні води, ні вбиральні. Учні кажуть, що вчитися в нормальних умовах просто мріють. Не в кращих умовах вчителі-більше 30-ти педагогів тісняться у невеликому приміщенні. Нову школу з нуля будувати школу не треба – фундамент нової звели ще в 2013 році, проте з незрозумілих причин будівництво припинили.

Але у будь-якому разі, на спорудження навчального закладу треба не один десяток мільйонів гривень. Василь Дімич – Квасівський сільський голова проектно-кошторисна документація у відділі капітального будівництва ОДА, замовник - обласна адміністрація. Вартість школи 25 млн, зі слів начальника відділу бкдівництва поки перерахунку не робили, очевидно, це буде не менше 50 мільйонів. Та попри те, що діти не мають нормальних умов для навчання щороку показують гарні результати на олімпіадах. Сподіваються, що увагу на них звернуть
Категорія : Новини по нашому


загрузка...