Новини по нашому 7 118 Переглядів 4 Рейтинг

Що насправді відбувається в угрупуванні ПС Закарпаття «Сонечко»

січня 14 / 2016
Що насправді відбувається в угрупуванні ПС Закарпаття «Сонечко»

Колишній працівник інформаційного відділу ПС Аліна Косоловская, повідала страшні факти про колег в Закарпатті.

"Пора розставити все на свої місця. Багато різних чуток ходять про" Правий сектор Закарпаття "і комбата Чесного. Напишу і я, що знаю. А знаю чимало, так як восени 2015 і сама повелася на його аферу і місяць пробула у складі" спецпідрозділи Сонечко ".

Наше знайомство відбулося на передовій, під Старомихайлівці. Він приїхав на позиції з двома своїми заступниками, учасниками подій у Мукачевому, з позивними люстратори і Док (не той Док, що білорус). Хлопці з мого підрозділу боялися брати мене на бойовий вихід, Чесний заступився.

Поки ми йшли на крайню точку фронту, він підкликав мене до себе. Дізнавшись, що я колишній працівник інформаційного відділу ПС, почав розпитувати, що відбувалося в інформаційному просторі після Мукачево. Я в двох словах розповіла.

- Ти знаєш, що я вважаюся загиблим? Так от, поки не кажи, що я на сході, і я взагалі живий, - пошепки сказав комбат. Правда, через кілька місяців він об'явився у фейсбуці сам, але про це пізніше.

Так от, повернувшись з розвідки, він попросив мене підійти на хвилинку, і почав розповідати про свої наміри.

- Роби до нас, в спецпідрозділ "Сонечко". Нам потрібні люди. Ми збираємося робити революцію.Зараз ми об'єднаємося з 1 штурмової ротою, потім перетягнемо на базу інші підрозділи і зброю. Тут буде велике революційний плацдарм. В один момент ми повстаньмо і поїдемо робити революцію - починаючи з Закарпаття, і на Київ. І - тут його голос став тихіше, - знаєш, чому мене всі слухають?Тільки тсс, нікому не говори. Мене вибрали командиром УПА. В УПА є 20000 чоловік. Всі чекають мого наказу.

Через тиждень ми знялися з тих позицій. Чесний відправив мене у відрядження на базу в Ужгород.За його словами, я повинна була виконати найважливіша суперсекретне завдання: відродити набір в батальйон, перевезти склад на схід, знайти нову базу, організувати інформаційну роботу, протягнути в міськраду його кандидата (саме були вибори) і організувати фінансування від якихось місцевих багатіїв (все було дуже зашифровано: "зв'яжися з людиною Х через людину В, він знає його»). В Ужгороді я застала таку картину: в дорогому будинку-базі сидять три цивільні дівчини: дві з них - коханки поранених і ув'язнених "повстанців", які півдня готували своїм хлопцям їжу, другу половину дня спілкувалися з ними через скло в лікарні - побачення з рідними їм забороняли. Третя дівчина просто вчилася в Ужгороді, жила на базі, і раз на кілька днів постила чужі новини на новостворений сайт "сонечок ". Все. Ні бійця. Ніякої зброї (слава Богу). Ніякої УПА. Порожній будинок з вивіскою" Правий сектор "і маскувальними сітками на балконі, яких так не вистачає на фронті.

Я, все ще наївно вірячи, що моє завдання дійсно найважливіша, тиждень без відпочинку сиділа в штабі, шукаючи волонтерів, зв'язуючись через знайомих малознайомих з таємними спонсорами, витягуючи інформаційні ресурси з глибокої прірви і намагаючись зацікавити людей вступити до лав "закарпатських повстанців". І ось, перші успіхи - почали дзвонити волонтери, громадяни, бійці.Батальйон трохи ожив. Я з почуттям виконаного обов'язку завантажила складу в автобус і поїхала на Донбас.

По дорозі дзвонить дівчина з Ужгорода: "Комбат сказав тобі не їхати". Я здивувалась. Потім подумала, що на то повинні бути вагомі причини, і попросила відпустку - давно збиралася зняти фільм на передовій. Повернувшись з відпустки, почула від Чесного фразу: "Ти не в моєму підрозділі і ніколи не була." Здивувалася, але мовчки пішла. Тим часом Чесний вже "вийшов з могили" і активно "воював" в фейсбуці. Я поїхала на фронт, в інший сектор і інший підрозділ. Періодично моніторила ресурси закарпатців - вони писали, як героїчно вони воюють "десь під Донецьком" і всі обіцяли влаштувати революцію.

Коли я приїхала на їх базу в Новогродівки - забрати свої речі, побачила там Чесного. Героїчно воюючого "під Донецьком" в 30 км від фронту. Він скривив єхидну посмішку, як ні в чому не бувало:

- О, привіт, як ти?

Я ледве стрималася, щоб не впечатати цю фізіономію в стіну.

До того ж, за час моєї відсутності з пакету речей зникла нова форма, флешка з цінною інформацією, спальник та наркотичні знеболюючі з аптечки. Більше я з "фейсбучніми партизанами" не перетиналася, тільки квадратними очима дивилася на те, як вони в обхід командирів створюють "спецбатальйону" і партизани в соцмережах.

Так ось. Хочу звернутися до Командира Дуку другого льотчиків, командира 1 ОШР другий Подолянина і командира 1 ОТГ другий Кулібіна: невже ви не бачите, що вас просто використовують? Невже не можна, врешті-решт, поставити крапку в діяльності закарпатської банди?Чесний - людина, яка сіє ворожнечу всередині "Правого сектора". Людина абсолютно непідконтрольна, можливо, і психічно хвора. Не стане ж нормальна здорова людина називати себе командиром неіснуючої УПА

# Закарпатські_партізани # дурдом_сонечко # мукачевські_повстанці

PS: не здивуюся, якщо після цієї публікації зі мною щось трапиться. Це в їхньому стилі

Що насправді відбувається в угрупуванні ПС Закарпаття «Сонечко»
Що насправді відбувається в угрупуванні ПС Закарпаття «Сонечко»
Категорія : Новини по нашому


загрузка...


Залишити Коментар