Новини по нашому 1 386 Переглядів 0 Рейтинг

Шуфрич в Україні на другому місті по оформленню дорогих автівок на інших осіб

грудня 26 / 2015
Шуфрич в Україні на другому місті по оформленню дорогих автівок на інших осіб

Сумарний статок 25 найбагатших українців, за даними Forbes, становить 20,9 млрд. доларів. Але далеко не кожен з них є офіційним власником авто, точніше тільки кожен п'ятий.

Liga.net з'ясувала, у кого з топ-25 бізнесменів саме дорого транспортний засіб.

Власником найдорожчого автопарку виявився засновник банку "Аваль" Федір Шпиг. Агентство проаналізувало реєстр транспортних засобів, який відкрив МВС.

У Шпига в гаражі два автомобілі: Mercedes-Benz G 63 AMG (2012 року) і Mercedes-Benz GL 550 (2012 року). Сумарна вартість цих автомобілів, за даними оголошень на профільних інтернет-ресурсах, становить $ 250 тис.

На другому місці - нардеп від "Опоблоку" Нестор Шуфрич.

На його ім'я зареєстровано два автомобілі - Toyota 4Runner (2012 року) і Mercedes-Benz G 350 (2013 року). Сумарна вартість "залізний коней" Шуфрича, згідно з оголошенням про продаж, становить близько $ 115 000.

"Бронза" ж дісталася бізнесмену Андрію Веревському, який контролює вертикально інтегровану агропромислову компанію "Кернел". Він володіє позашляховиком Range Rover 2 014 року випуску, вартість якого, згідно з оголошенням у профільних каталогах становить близько $ 50 тис.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар