Новини по нашому 1 346 Переглядів 0 Рейтинг

На Тячівщині планують роботи з ліквідації наслідків повені за кошти, як нарешті виділила держава

грудня 26 / 2015
На  Тячівщині планують роботи з ліквідації наслідків повені за кошти, як нарешті виділила держава

У середу голова райдержадміністрації Василь Дем'янчук та голова районної ради Василь Каганець провели зустріч з представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та підрядними організаціями, які здійснють на територоії району першочергові заходи з ліквідації наслідків водної стихії.


Насамперед було наголошено, що протягом 20-22 листопада на Закарпатті випало до півтори місячної норми опадів, найбільш інтенсивні від 136 до 220 мм у Тячівському та Рахівському районах. Водна стихія наробила чимало лиха у багатьох населених пунктах - постраждали як приватні дворогосподарства так і водогосподарські об’єкти Тячівщини.

Спеціалістами Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси було проведено обстеження захисних дамб та берегоукріплень. Відтак визначено три критичні ділянки з проведення невідкладних робіт з ліквідації наслідків паводку - на річці Тересва в с.Калини та с.Нересниця, річці Мокрянка в с.Руська Мокра.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо виконання першочергових заходів з розчистки русла річки і відновлення земляного насипу тіла дамб та берегоукріплень на цих ділянках.

На даний час роботи вже здійснються на об’єктах р.Тересва в селах Калини та Нересниця, незабаром розпочнуться у Руській Мокрій, повідомляють в прес-службі Тячівської райдержадміністрації.
На  Тячівщині планують роботи з ліквідації наслідків повені за кошти, як нарешті виділила держава
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар