Новини по нашому 1 647 Переглядів 0 Рейтинг

В Закарпатті визначили перевізників, які обслуговуватимуть область

листопада 27 / 2015
В Закарпатті визначили перевізників, які обслуговуватимуть область

В Закарпатській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення переможців - перевізників на міжміських автобусних маршрутах.

Як повідомив в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури ОДА Едуард Маляр, на конкурс з перевезення пасажирів на 22 маршрутах області претенденти подали 32 пакети документів. Оскільки на деякі маршрути претендували по два, а то й по три перевізника, конкурсний комітет визначив переможця, оцінюючи пропозиції за бальною системою. Згідно з нею, бали нараховувалися за наявність матеріально-технічної бази, відповідного персоналу (водії, механіки, медпрацівники), строк експлуатації транспортного засобу, за наявність або відсутність порушень правил дорожнього руху водіями тощо.

Володимир Шаркаді, начальник сектору управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Закарпатській області наголосив перевізникам на обов’язковому проходженні водіями щоденного огляду стану здоров’я, дотримання ними вимог правил з безпеки перевезення пасажирів. У разі недотримання цих вимог, порушників притягнуть до адміністративної відповідальності, а організатор перевезень може позбавити їх права на обслуговування відповідного маршруту.

За результатами конкурсу визначили 17 переможців, пропозиції яких відповідали умовам конкурсу. Після введення в дію рішення конкурсного комітету з підприємцями укладуть договори про організацію перевезень пасажирів на міжміських маршрутах.


Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар