Новини по нашому 1 584 Переглядів 0 Рейтинг

Закарпатські сім’ї які готові до всиновлення – беруть дітей не старше 5 років

вересня 23 / 2015
 Закарпатські сім’ї які готові до всиновлення – беруть дітей не старше 5 років

Переважна більшість сімей, які готові до усиновлення на Закарпатті, хочуть дитину до 5 років. Тоді як абсолютна більшість дітей, які підлягають усиновленню, старші 6 років.

Станом на 1 вересня на обліку служб у справах дітей Закарпаття перебувають 2365 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (0,8 відсотків від загальної кількості дітей області). 648 із них (або 27,4 %) підлягають усиновленню. Ці дані були наведені на брифінгу начальника служби у справах дітей Світлани Якімеліної.

- Абсолютна більшість дітей, які підлягають усиновленню, старші 6 років (це 96,6 % або 626 дітей), тоді як переважна більшість сімей, які готові до усиновлення, хочуть дитину до 5 років, - зазначила С.Якімеліна.

Загалом за 9 місяців цього року в області усиновлено 48 дітей, із них 39 громадянами України і 9 іноземцями. При цьому вдалося зберегти родинні стосунки 16 дітям із 7 сімей. Випадків скасування усиновлення або визнання рішення суду про усиновлення недійсним в області не було.Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар