Новини по нашому 2 756 Переглядів 0 Рейтинг

Із-за кордону повертатимуть військовозобов'язаних закарпатських заробітчан

серпня 10 / 2015
Із-за кордону повертатимуть військовозобов'язаних закарпатських заробітчан

Зокрема, дипломатичні та консульські представництва України зобов’язані сприяти поверненню військовозобов’язаних в Україну


Призов згаданої категорії військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації можливий у разі повернення громадян в Україну в добровільному порядку та безпосереднього прибуття до районних (міських) військових комісаріатів за місцем проживання в Україні, інформують у військовому комісаріаті.

Тому, щоб військовий облік був упорядкованим, а чоловіків, які мають дозвіл на проживання та працевлаштування за кордоном, не турбували виклики з військкомату, норма закону передбачає зняття з військового обліку військовозобов’язаних, які вибувають за кордон на строк більше трьох місяців. Для цього, перед від’їздом потрібно прибути до військкомату за місцем постійного проживання з копією закордонного паспорта, документами, які підтверджують виїзд, дозвіл на проживання і працевлаштування за кордоном та оформити відповідну заяву.

Це регламентують і встановлені Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” правила військового обліку, за якими військовозобов’язані, у разі зміни адреси місця проживання (перебування), мають особисто, в семиденний строк, повідомляти про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

На підставі цих документів у військовозобов’язаних вилучають військові квитки та видають їм відповідні довідки для виїзду. Якщо ж можливості прибути до військкомату за місцем проживання немає, отримати довідку можна у військовому комісаріаті за місцем знаходження установи, яка оформлює виїзд за кордон, однак у трохи довший термін.

Як зазначає військовий комісаріат, після повернення з-за кордону військовозобов’язані мають знову стати на військовий облік на підставі довідок із відміткою установ, що оформляли виїзд за кордон, про дату прибуття в Україну.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...