Новини по нашому 2 492 Переглядів 0 Рейтинг

НПП "Синевир" більше не може приймати ведмедів

червня 16 / 2015
НПП "Синевир" більше не може приймати ведмедів


Про це повідомив директор НПП "Синевир" Микола Дербак.

На разі Реабілітаційний центр більше не може приймати ведмедів. "У зв'язку із незакінченістю будівництва Реабілітаційного центру, відсутністю відео спостереження, відсутністю спеціального транспорту для обслуговування території, а також незакінченістю спорудження будинку та під'їзної дороги, подальше збільшення кількості ведмедів не є можливим і безпечним", - сказав М.Дербак.

На теперішній час у Реабілітаційному центрі НПП "Синевир" перебувають 16 особин бурого ведмедя. "Це 25-річний Джін, 25-річний Кузьма, 14-річний Дюрій,13-річний Беня, 10-річний Потапич, 9-річний Малиш,7-річний Потап, 4-річний Вінні, 4-річний Стелс, 2-річний Міша, 1-річний Мішутка. Ведмедиці - 33-річна Іра, 25-річна Бася, 9-річна Роза, 8-річна Маша, 6-річна Бубочка", - розповів М.Дербак. Також, за словами М.Дербак, 31 травня до Реабілітаційного центру з Бориспільської митниці передано двох 3-місячних ведмежат.

"Клички їм поки що не надані, з цього приводу планується проводити соціологічне опитування", - зазначив М.Дербак. Загалом за 2014 рік на утримання ведмедів було витрачено 302 415 грн. Приватних пожертв на утримання ведмедів через ГО товариство "Синій вир" надійшло 10 300 грн.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар