Новини по нашому 476 Переглядів 0 Рейтинг

Народження під час зливи: На Закарпатті медики "екстренки" прийняли пологи на дому

листопада 09 / 2025


Навіть коли більшість мешканців Закарпаття шукає затишку від осінньої зливи, медики "швидкої" працюють там, де вирішує народитися нове життя.

Цієї неділі, попри несприятливу погоду, чергова зміна Центру екстреної медичної допомоги (ЗЦЕМД) знову стала свідком дива. До диспетчерської надійшов терміновий виклик із села Королево: 20-річна жінка, другі пологи, з високою загрозою стрімкого перебігу.

Без жодних зволікань до породіллі вирушила бригада № 805 у складі парамедика Наталії Гілвей та ЕМТ Ігоря Оравця.

Не ризикнули везти: Народилася вдома
Наталія Гілвей, маючи досвід прийому пологів навіть у кареті "швидкої", цього разу вирішила не ризикувати стрімким процесом у дорозі.

«Ми швидко підготували все необхідне, і вже за кілька хвилин на світ з’явилась здорова дівчинка!» — розповіла Наталія.

Біля дому медиків зустрічали родичі з трепетом, а появу малечі супроводжували щирі сльози радості. Після проведення всіх необхідних процедур, маму з новонародженою доставили до пологового відділення Виноградівської лікарні.

Сьоме народження під опікою Наталії Гілвей
Для парамедика Наталії Гілвей це вже сьомі пологи, прийняті безпосередньо під час роботи в екстреній медичній допомозі за останні два роки. Кожен такий момент, за її словами, є особливим і наповненим вірою в життя.

Команда Закарпатського ЗЦЕМД демонструє високий професіоналізм, доводячи: коли життя вирішує з'явитись, ні злива, ні ніч, ні відстань не можуть цьому завадити. Дякуємо медикам "екстренки" за їхню людяність та здатність дарувати надію навіть посеред грози!
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар