Новини по нашому 712 Переглядів 0 Рейтинг

Звірі на Синевирі вже в обіймах зими (ФОТО)

грудня 03 / 2023

Закарпаття вже в сильних обіймах зими, його гірські схили та ялинки вкриті шаром снігу. Мальовничі засніжені краєвиди привернули увагу багатьох, адже нещодавно в біопарку “Синевир” поділилися яскравими фотографіями, на яких тварини серед цієї зимової гавані.

Зараз у біопарку можна побачити 16 оленів, 10 лам та 4 віслюків. Про це розповів власник біопарку “Синевир” Юрій Тюх, – пише 24 канал.

Звірі на Синевирі вже в обіймах зими
Нещодавно опубліковані фото Тюхом демонструють сцени з парку, де олені граціозно пересуваються по засніженій місцевості.На кадрах видно, як вони займаються різними видами діяльності, зокрема бігають і беруть участь у дружніх змаганнях з рогами. Примітно, що олені дивно поводяться з відвідувачами, час від часу заглядаючи їм у руки.Адміністрація парку також повідомила, що найближчим часом у парку мають з’явитися ще олені.


У нас можна побачити собак породи ірландський вовкодав – це дуже стара і рідкісна порода. В Україні є такі тільки в зоопарку у Василівці, але зараз там окупована територія, – зазначає Юрій Тюх.

Гостей у біопарку зараз іще мало, він відкривається тільки на вихідні. У будні парк закритий для відвідування.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар