Новини по нашому 548 Переглядів 0 Рейтинг

Підготовка до зими в літку: Опалювальний сезон попереду (відео)

червня 24 / 2022
Підготовка до зими в літку: Опалювальний сезон попереду (відео)


«Зима буде важкою»! – слід готуватися до опалювального сезону без Російського газу – заявив глава Міжнародної енергетичної агенції Фатих Бірол у інтерв’ю Financial Times, повідомляє «Європейська правда». Ця теза зараз на слуху усієї Європи, адже як посадові, так і прості люди занепокоєні ситуацією із залежністю від російського газу. Пенсіонерка пані Марія готується до зими вже!

Адже живе в квартирі і гріється газом, а перейти на альтернативу не в змозі! Каже, відкладає по троху щомісяця, бо попри субсидію, змушена тотально економити, аби вписатися в її розмір, інакше – допомагають рідні. А це – пані Ольга, теж пенсіонерка, уже два роки, як перейшла на електричне опалення. У побуті залишила лише газову плиту. Каже, це дешевше, ніж газ, але все одно з пенсії оплатити комуналку, ліки та ще й прожити – неможливо.

Міське населення здебільшого опалює домівки газом чи електрикою, частка домогосподарств, що перейшли на дрова чи паливні брикети, або ж на альтернативні види енергії – типу сонячних панелей – невелика. Ціна дров у кожному лісгоспі різна – від 450 до 800 грн за кубічний метр. Для комунальних закладів та бюджетних організацій – від 500 до 1700 грн. Згідно з даними ГУ лісового та мисливського господарства Закарпаття станом на 16 травня 2022 року для держустанов майже 50% , для населення -77% від потреби деревини поставлено!Готуй сани влітку! – це якраз про підготовку до опалювального сезону 2022-2023.

За таким принципом працюють над цим питанням у Закарпатській ОВА.Нагадаємо, наразі все населення перейшло до єдиного постачальника газу – це Нафтогаз України., людям треба заключати договори і ціна для населення на опалювальний період – 7 грн 96 коп за кубічний метр. Електроенергія – гривня 68 до 250 Квт.

З огляду на ситуацію з газом закарпатцям не варто панікувати!Залежністю від російського газу занепокоєна уся Європа! Це ще один виклик для суспільства та привід задуматися, що війна в Україні давно вийшла за її межі.

Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар